O sobie

  • Zainteresowania Mourinho
  • Ulubiony zawodnik Drogba
  • Ulubione zespoły Chelsea, Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od sezonowo

Statystyki

  • Dni w serwisie 4132
  • Liczba komentarzy 1744
  • Polecenia 391

Komentarze

0

Nadal uważacie, że Messi jest piłkarzem kompletnym? Ten mecz potwierdza dlaczego nie dostał ZP ani innej nagrody, w najważniejszym momencie znika jak dziecko we mgle.

0

2

Po 1. to jest nagroda dla najlepszego zawodnika danego roku, a nie ogółem czy w historii, bo jakby np. Messi miał wygrywać każdą niezależnie czy miał cały sezon kontuzję czy nie, ale ogółem jest lepszy to ma dostać to coś tu byłoby nie halo.
Po 2. Dwa lata temu Xavi powiedział, że na mundialu Portugalia nic nie ugrała i mimo najlepszych statów CR nie zasłużył na ZP. Dzisiaj mamy sytuację odwrotną, CR ma LM + EURO, Messi lepsze staty. I co na to Xavi? Messi zasługuje bardziej! Mam do niego szacunek jako piłkarza, ale jak się nie ma pomyślunku to się nie idzie z tym do mediów i się nie ośmiesza. Niech bierze przykład z Puyola i Iniesty którzy są wzorem do naśladowania.

1

Czy nadal uważacie, że Messi jest piłkarzem kompletnym?

0

W tabelce błąd. Ostatni mecz Atleti wygrało 2:0, a nie Barca :)

Zobacz wszystkie

43

Jak Ronaldo miał przewagę 15 goli nad Messim to redakcja milczała. Mamy dopiero luty, trafił się spadek formy Realowi który dopiero co pobił rekord meczy wygranych pod rząd a niektórzy się podniecają jakby Real był ostatni w tabeli.. a jest liderem

32

lepiej skasujcie ten news bo się ośmieszacie, Suarez ma zakaz uczestniczenia w jakichkolwiek akcjach związanych z futbolem, nawet jeśli chodzi o prezentację koszulek.

17

A gdzie nasz sprawdzony taktyk Jordi Roura?

14

Tekst z lekka żałosny, redaktor omija temat Suareza jakby 80 mln to były grosze, a skupia się na transferach realu. Ale.. Co ma real do tego? Piszesz jakbyś odkrył Amerykę, że Real bazuje na 'galaktycznych' transferach. Tak było i będzie, a przynajmniej póki Perez rządzi, a Real ma profil typowo ekonomiczny. Tu chodzi o Barcę, gdzie stworzyło się bajeczke o pięknym pokoleniu, mit o najlepszej szkółce, a takie teksty pokazują jak zdesperowani są kibice Barcy. To już nie jest więcej niż klub a zwykły klub bazujący na transferach, za grube miliony również.

13

Wprowadził wiele nowego, ale oczywiście zarząd i pewnie Xavi byli niezadowoleni, że nie kontynuuje "katalońskiego dziedzictwa" i zamiast klepać cały mecz, po prostu wygrywa. Jeśli prezio i reszta nadal będą upierać przy jednym, to trofeów nadal nie będzie.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?