MD
Z każda drużynąmożna stracić gola. Nikt nie jest Perfekcyjny każdy może mieć fenomenalną formę , a czasami po prostu spadek. Trudno się mówi gra się dalej i trzeba się podnieć! Vamos BARCA !
Kolejny ładny gol Sancheza. Alexis udowadnia wszystkim niedowarką że potrafi grać w piłkę na bardzo wysokim poziomie i pod presją ! Vamos Sanchez ! DO BOJU BARCELONO !
karci0
czyli powinni zagrać tak jak zagrał Real w Finale Copa Del Rey z Barceloną , przez 117 minut nie ma to jak stać w polu karnym i wypieprzać piłki pod bramke Valdeza i czekać na FARTA.
Visca el BARCA !
Komentarze
0
0
Thiago na boisku :)
0
Hymn Barcelony na Trybunach BayArena :)
0
MD
Z każda drużynąmożna stracić gola. Nikt nie jest Perfekcyjny każdy może mieć fenomenalną formę , a czasami po prostu spadek. Trudno się mówi gra się dalej i trzeba się podnieć! Vamos BARCA !
0
Kolejny ładny gol Sancheza. Alexis udowadnia wszystkim niedowarką że potrafi grać w piłkę na bardzo wysokim poziomie i pod presją ! Vamos Sanchez ! DO BOJU BARCELONO !
0
karci0
czyli powinni zagrać tak jak zagrał Real w Finale Copa Del Rey z Barceloną , przez 117 minut nie ma to jak stać w polu karnym i wypieprzać piłki pod bramke Valdeza i czekać na FARTA.
Visca el BARCA !
0
* literówka Valdesa.
0
Messi !!
0
3-0 :)
0
Sanchez !