O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5607
  • Liczba komentarzy 57
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

Thiago na boisku :)

0

Hymn Barcelony na Trybunach BayArena :)

0

MD
Z każda drużynąmożna stracić gola. Nikt nie jest Perfekcyjny każdy może mieć fenomenalną formę , a czasami po prostu spadek. Trudno się mówi gra się dalej i trzeba się podnieć! Vamos BARCA !

0

Kolejny ładny gol Sancheza. Alexis udowadnia wszystkim niedowarką że potrafi grać w piłkę na bardzo wysokim poziomie i pod presją ! Vamos Sanchez ! DO BOJU BARCELONO !

Zobacz wszystkie

0

karci0
czyli powinni zagrać tak jak zagrał Real w Finale Copa Del Rey z Barceloną , przez 117 minut nie ma to jak stać w polu karnym i wypieprzać piłki pod bramke Valdeza i czekać na FARTA.
Visca el BARCA !

0

* literówka Valdesa.

0

Messi !!

0

3-0 :)

0

Sanchez !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?