Troche nie rozumiem czemu kombinujemy z Toure w obronie, skoro na lewej może zagrać Sylvinho, a Puyol w środku. Jest chyba tylko jedno wytłumaczenie, Guardiola już postanowił, że Toure zagra na środku obrony w finale LM i chce go z tą pozycją oswajać.
To, że Abidal nie jest wymarzonym lewym obrońcą dla Barcy wiemy chyba wszyscy, ale te czerwone kartki to naprawde przesada, jeszcze kartka z meczu z Chelsea powiedzmy, że była, ale w niedzielnym meczu to naprawde jakaś paranoja z tą kartką.
Faktycznie jeśli chodzi o targowanie się to nie jest najlepiej.Drużyny od których kupujemy zawodników dostają zwykle tyle ile chcą, ale z drugiej strony wiedzą, że jak Barcelona chce zawodnika to raczej i tak go kupi nie bacząc na 3-4 mln.
Faktycznie jeśli chodzi o targowanie się to nie jest najlepiej.Drużyny od których kupujemy zawodników dostają zwykle tyle ile chcą, ale z drugiej strony wiedzą, że jak Barcelona chce zawodnika to raczej i tak go kupi nie bacząc na 3-4 mln.
Trzeba przyznać, że we wczorajszym meczu bardzo fajnie prezentował się Pique. Widać, że jego forma wzrasta. Środek obrony prezentuje się bardzo fajnie, a jeszcze Milito czeka kontuzjowany. Ale miejmy tylko takie problemy.
Skład wydaje się naprawde fajny. Tylko mam nadzieje, że gdy wynik będzie już pewny to Pep da odpocząć niektórym zawodnikom. Mam tu na myśli głównie Inieste i Alvesa, którzy grają we wszystkich meczach.
schaqal13- tylko wg mnie w ostatnim meczu Puyol pełnił bardziej role trzeciego obrońcy niż lewego skrzydłowego. Wystarczy zobaczyć jak często Dani Alves był na połowie przeciwnika( grał bardzo blisko Messiego), a ile Puyol. Wydaje mi się, że tego ustawienia Pep będzie stosował tylko w wyjątkowych meczach, gdy uzna to za stosowne.
Komentarze
0
Troche nie rozumiem czemu kombinujemy z Toure w obronie, skoro na lewej może zagrać Sylvinho, a Puyol w środku. Jest chyba tylko jedno wytłumaczenie, Guardiola już postanowił, że Toure zagra na środku obrony w finale LM i chce go z tą pozycją oswajać.
0
To, że Abidal nie jest wymarzonym lewym obrońcą dla Barcy wiemy chyba wszyscy, ale te czerwone kartki to naprawde przesada, jeszcze kartka z meczu z Chelsea powiedzmy, że była, ale w niedzielnym meczu to naprawde jakaś paranoja z tą kartką.
0
Faktycznie jeśli chodzi o targowanie się to nie jest najlepiej.Drużyny od których kupujemy zawodników dostają zwykle tyle ile chcą, ale z drugiej strony wiedzą, że jak Barcelona chce zawodnika to raczej i tak go kupi nie bacząc na 3-4 mln.
0
Karnego nie było, co nie zmienia faktu, że Liverpool prezentuje się wyśmienicie, a Torres to klasa sama w sobie.
0
Wszystko fajnie, tylko można by chyba jednak dać Alvesowi-najbardziej eksploatowanemu zawodnikowi w takim meczu odpocząć.
0
Faktycznie jeśli chodzi o targowanie się to nie jest najlepiej.Drużyny od których kupujemy zawodników dostają zwykle tyle ile chcą, ale z drugiej strony wiedzą, że jak Barcelona chce zawodnika to raczej i tak go kupi nie bacząc na 3-4 mln.
0
Trzeba przyznać, że we wczorajszym meczu bardzo fajnie prezentował się Pique. Widać, że jego forma wzrasta. Środek obrony prezentuje się bardzo fajnie, a jeszcze Milito czeka kontuzjowany. Ale miejmy tylko takie problemy.
0
Skład wydaje się naprawde fajny. Tylko mam nadzieje, że gdy wynik będzie już pewny to Pep da odpocząć niektórym zawodnikom. Mam tu na myśli głównie Inieste i Alvesa, którzy grają we wszystkich meczach.
0
Wszystko fajnie, tylko można by chyba jednak dać Alvesowi-najbardziej eksploatowanemu zawodnikowi w takim meczu odpocząć.
0
schaqal13- tylko wg mnie w ostatnim meczu Puyol pełnił bardziej role trzeciego obrońcy niż lewego skrzydłowego. Wystarczy zobaczyć jak często Dani Alves był na połowie przeciwnika( grał bardzo blisko Messiego), a ile Puyol. Wydaje mi się, że tego ustawienia Pep będzie stosował tylko w wyjątkowych meczach, gdy uzna to za stosowne.