O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Troche nie rozumiem czemu kombinujemy z Toure w obronie, skoro na lewej może zagrać Sylvinho, a Puyol w środku. Jest chyba tylko jedno wytłumaczenie, Guardiola już postanowił, że Toure zagra na środku obrony w finale LM i chce go z tą pozycją oswajać.

0

To, że Abidal nie jest wymarzonym lewym obrońcą dla Barcy wiemy chyba wszyscy, ale te czerwone kartki to naprawde przesada, jeszcze kartka z meczu z Chelsea powiedzmy, że była, ale w niedzielnym meczu to naprawde jakaś paranoja z tą kartką.

0

Faktycznie jeśli chodzi o targowanie się to nie jest najlepiej.Drużyny od których kupujemy zawodników dostają zwykle tyle ile chcą, ale z drugiej strony wiedzą, że jak Barcelona chce zawodnika to raczej i tak go kupi nie bacząc na 3-4 mln.

0

Karnego nie było, co nie zmienia faktu, że Liverpool prezentuje się wyśmienicie, a Torres to klasa sama w sobie.

0

Wszystko fajnie, tylko można by chyba jednak dać Alvesowi-najbardziej eksploatowanemu zawodnikowi w takim meczu odpocząć.

Zobacz wszystkie

0

Faktycznie jeśli chodzi o targowanie się to nie jest najlepiej.Drużyny od których kupujemy zawodników dostają zwykle tyle ile chcą, ale z drugiej strony wiedzą, że jak Barcelona chce zawodnika to raczej i tak go kupi nie bacząc na 3-4 mln.

0

Trzeba przyznać, że we wczorajszym meczu bardzo fajnie prezentował się Pique. Widać, że jego forma wzrasta. Środek obrony prezentuje się bardzo fajnie, a jeszcze Milito czeka kontuzjowany. Ale miejmy tylko takie problemy.

0

Skład wydaje się naprawde fajny. Tylko mam nadzieje, że gdy wynik będzie już pewny to Pep da odpocząć niektórym zawodnikom. Mam tu na myśli głównie Inieste i Alvesa, którzy grają we wszystkich meczach.

0

Wszystko fajnie, tylko można by chyba jednak dać Alvesowi-najbardziej eksploatowanemu zawodnikowi w takim meczu odpocząć.

0

schaqal13- tylko wg mnie w ostatnim meczu Puyol pełnił bardziej role trzeciego obrońcy niż lewego skrzydłowego. Wystarczy zobaczyć jak często Dani Alves był na połowie przeciwnika( grał bardzo blisko Messiego), a ile Puyol. Wydaje mi się, że tego ustawienia Pep będzie stosował tylko w wyjątkowych meczach, gdy uzna to za stosowne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?