26 stycznia 2025, 21:25
1
Trzeba sobie w końcu powiedzieć że żadna z drużyn nie kupuje w tej lidze sędziów tylko po prostu są oni tragiczni
21 stycznia 2025, 21:27
@LukaszFan pewnie wina Balde haha
21 stycznia 2025, 21:26
0
Haha macie swojego Wojtka na którego każdy tak czekał
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Trzeba sobie w końcu powiedzieć że żadna z drużyn nie kupuje w tej lidze sędziów tylko po prostu są oni tragiczni
1
@LukaszFan pewnie wina Balde haha
0
Haha macie swojego Wojtka na którego każdy tak czekał
1
@LukaszFan pewnie wina Balde haha
1
Trzeba sobie w końcu powiedzieć że żadna z drużyn nie kupuje w tej lidze sędziów tylko po prostu są oni tragiczni
0
Haha macie swojego Wojtka na którego każdy tak czekał