0

Dumni po porażce wierni po zwycięstwie...

0

wiessa el barsa

0

To po prostu była porażka. Tak ograni przez Real, Neymar nic nie pokazuj a Messi tylko z dobitek i z daleka. Zero rozegrania, przez to mamy 2 miejsce w tabeli. W letnich transferach chcę ''Ter Stegena, Kompanego, Reus'a i Aguero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?