1

Skoro piszesz o zastąpieniu Busiego przez Masche na DP to chyba w meczowej 11 jest błąd ;)

0

Ney niestety nie zagra :]

0

Można gdzieś to zdjęcie z niusa dostać w wysokiej rozdzielczości? :D

0

heniusss

A wiesz na czym polega taka klauzula? :D Bynajmniej nie oznacza to, że musi ktoś za nich wyłożyć kwotę w niej zawartą.

0

Criss18Barca
Magi to jest taka przyprawa w płynie. Mogli wygrać i tyle, nic się nie stało, że przegrali, chyba każdy chciałby przegrywać raz na 2 miesiące :) To jest piłka nożna, a w niej wszystko jest możliwe :)

0

Wy chyba nigdy nie trenowaliście piłki nożnej, a jeśli już to chyba nigdy nie mieliście sytego okresu przygotowawczego. Można odczuwać zmęcznie po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym, i to spore.

0

Tak sobie czytam wasze wypociny i czytam. I tylko chciałbym napisać, że nadzieja umiera ostatnia.

Visca!

0

Czyli jednak jestes pusty. Ide spac, siema ziomus, rysuj dalej swoje fantazje gdzies z tylu zeszytu :)

0

Blue00

Nie wiem czy Ty udajesz, czy jestes az tak pusty... Trudno zrozumiec, ze Wenger podkupuje nam młodzików, bo my nie możemy ich w tym wieku zakontraktować... czyli ich podkrada! ZROZUM TO W KONCU CZLOWIEKU!

0

soy17

Gdybyś znał prawo hiszpańskiej piłki to byś wiedział o co chodzi. Więc nie udzielaj się tutaj skoro ich nie znasz. W Angli wWenger może zakontraktować naszych młodzików z cantery podczas gdy my nie możemy nic zrobić, bo są oni za młodzi i nie możemy ich zakontraktować. Więc tak, nadal sądzę, że jest to podkradanie naszych zawodników. Druga sprawa, myślisz, że Cesc by się u nas zmarnował? Bo tak wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi... I teraz powiedz mi kto tu nie potrafi debatować, dobranoc.

0

Jak dla mnie nagroda ta powinna być przyznawana najlepszemu piłkarzowi. A tym nie wątpliwie jest Leo. Mimo, że Xavi i Andres zasłużyli sobie bardzo na tę nagrodę to Leo powinien ją otrzymać. To on jest numerem jeden na świecie, to on potrafi wziąść grę na swoje barki i przechylić szalę zwycięstwa na stronę Barcy. Zdecydowanie Messi, nikt inny!

0

Co za filmik! Normalnie płakałem jak dziecko oglądając to... Po prostu świetny!!!

0

0

http://www.youtube.com/user/Novy93

Bramki oraz ciekawsze sytuacje z meczu już na moim kanale!

0

http://www.youtube.com/user/Novy93

Bramki z meczu w jakości HD!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?