29 czerwca 2017, 15:59
0
Kupić za 12 sprzedać za więcej, ale to chyba nie w logice Bartka ;)
21 czerwca 2017, 14:16
Hah coraz lepiej.. :)
25 sierpnia 2016, 18:57
Na kogo by Legia nie trafiła to dla nich będzie grupa śmierci :D
20 listopada 2015, 12:56
6
Dzięki za filmik od razu się humor poprawia ;)
11 października 2015, 00:02
Mów co chcesz ale 80 baniek to za dużo przynajmniej jak dla mnie ;)
20 stycznia 2015, 18:50
58
Beckham o Messim: "Gdy mnie minął, poczułem się jak nowicjusz, amator" "3 najlepszych piłkarzy? Messi, kontuzjowany Messi i Ronaldo" Haha :D
16 marca 2015, 21:40
24
Messi nowe korki a tu Suarez gra chyba od 2 meczy w nieziemskich :D http://www.soccer-blogger.com/2015/03/05/new-f50-tattoo-cleats-2015-adidas-luis-suarez-adizero-f50-tattoo-boots-2015/
21 grudnia 2014, 13:55
12
Z Abidalem to mi się kojarzy tylko ten moment ;)
2 czerwca 2015, 20:33
9
A ja tam bym chciał żeby polski klub się dostał do fazy grupowej LM i grał Legia/Lech vs Barca 100% bym był na tym meczu ;)
16 lutego 2015, 15:54
Szkoda że tylko Canal+ puszcza La Lige LIVE
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Kupić za 12 sprzedać za więcej, ale to chyba nie w logice Bartka ;)
0
Hah coraz lepiej.. :)
0
Na kogo by Legia nie trafiła to dla nich będzie grupa śmierci :D
6
Dzięki za filmik od razu się humor poprawia ;)
0
Mów co chcesz ale 80 baniek to za dużo przynajmniej jak dla mnie ;)
58
Beckham o Messim:
"Gdy mnie minął, poczułem się jak nowicjusz, amator"
"3 najlepszych piłkarzy? Messi, kontuzjowany Messi i Ronaldo"
Haha :D
24
Messi nowe korki a tu Suarez gra chyba od 2 meczy w nieziemskich :D http://www.soccer-blogger.com/2015/03/05/new-f50-tattoo-cleats-2015-adidas-luis-suarez-adizero-f50-tattoo-boots-2015/
12
Z Abidalem to mi się kojarzy tylko ten moment ;)
9
A ja tam bym chciał żeby polski klub się dostał do fazy grupowej LM i grał Legia/Lech vs Barca 100% bym był na tym meczu ;)
9
Szkoda że tylko Canal+ puszcza La Lige LIVE