O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1007
  • Liczba komentarzy 199
  • Polecenia 395

Komentarze

3

Dzięki niemu stałem się kibicem FCB, szkoda, że nie chciał się poświęcić dla footballu. Subiektywnie uważam, że byłby najlepszym piłkarzem w historii. A jestem pewny, że miał największy talent ze wszystkich.

1

Gostek z leganes bardziej wartościowy niż ten narcyz za 120mln. O pozostałych grajkach za podobną kasę nie ma co wspominać. Prezydent chomik akt destrukcji przygotował perfekcyjnie. Po odejściu Neymara same złe decyzjie pseudo "rzażondu". Setki baniek w błoto. Nie rozumiem u setiena pozycji Messiego. Co on z niego chce rozgrywającego zrobić? Zero gry ofensywnej kilka razy pod bramką rywali, cały czas gdzieś na środku boiska. A piergole to... Idę spać... Szkoda czasu.

4

Ależ się zarządza pięknie tym klubem. Jak to mogłoby wyglądać? Bartek rzekł do reszty:
-eeee zwalniam trenera....
-aha a z kim się dogadałeś, żeby naprawił to co zepsuł Walduś? Nie trzeba było tak po Romie zacząć szukać już kogoś? półtora roku temu zatrudnić?
-kurła a to miałem w ogóle kogoś znaleźć?.... I.... I... I... Co ja teraz zrobię.... Matko boska.... W środku sezonu.
Może Ferguson jest na siłach? juppa heynckesa zapytaj? Kolejny raz pokazuje klasę w negocjacjach. Nie potrafi w odpowiednim momencie zwolnic kamiennej twarzy, to jeszcze nie ma alternywy. Daj im grać bez trenera i znajdź porządnego po mistrzostwach. Nie odczujesz dużej różnicy, a może nawet będą grać lepiej.

2

NEVER-ENDING STORYYYYYYYYY NANANA NANA NANA

2

@Kozaxus Głównie kuca

Zobacz wszystkie

43

Nie rozumiem co tu odpuszczać. Jak wejdą do finału to rozegrają jeden mecz więcej. Odpuszczać to mogli sobie w pierwszej rundzie a nie w półfinale w drugim meczu.

37

Ty po porażce z Romą i Liverpoolem nie zasługiwałeś, żeby tu zostać. Miej honor i zrób to sam. Odejdź.... zapadnij się.

27

Że go po Liverpoolu zostawili to szok. Bartomeu i Valdka kibice powinni wywieźć z Barcelony na taczkach. Valverde Team. Tak będę ten twór tych dwóch cepów nazywał. Bo jak pomyślę, że to jest Barcelona to płakać się chce.

27

To nie demony wróciły, tylko Valverde nie odszedł

17

Uwielbiałem Barcelonę za styl, za DNA. Wszystko zniszczył Valverde. Gdzie są jego wierni zwolennicy. " Wyniki go bronią", " Styl nie wygrywa", " liczą się wyniki a nie piękny styl", " Guardiola miał styl i gdzie teraz jest ManC". No gdzie jesteście obrońcy trenera naszego wspaniałego z wynikami w La Liga i pucharze króla? City Guardioli odpadło... fakt, ale po fenomenalnym meczu, z honorem i walką, z czymś co można oglądać. A Valverde nawet jak wygrywa to często czuję zażenowanie.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?