Miałem okazje oglądać go parę razy na żywo, zaròwno w rezerwach, jak i we wcześniejszych latach, kiedy robił furorę w wieku juniora( w cadet jak i później juvenil ), pomijając mecze w pierwszej druużynie z tego sezonu, które widział chyba każdy. Uwierz mi, że jeżeli chodzi o operowanie piłką i szybkość podejmowania decyzji ( czyli granie szybkiej piłki jak ty to nazywasz ), w tym wieku, pod tym względem, na tą chwile nie znajdziezz lepszego...
Komentarze
0
to już nawet nie jest śmieszne
0
Hahahahahahahahaha
0
Twoja wypowiedź znajdzie się na liście Najbardziej Idiotycznych Jakie Można Wygłosić
0
Bo jest kapitanem
0
Miałem okazje oglądać go parę razy na żywo, zaròwno w rezerwach, jak i we wcześniejszych latach, kiedy robił furorę w wieku juniora( w cadet jak i później juvenil ), pomijając mecze w pierwszej druużynie z tego sezonu, które widział chyba każdy. Uwierz mi, że jeżeli chodzi o operowanie piłką i szybkość podejmowania decyzji ( czyli granie szybkiej piłki jak ty to nazywasz ), w tym wieku, pod tym względem, na tą chwile nie znajdziezz lepszego...
4
chyba ty
4
weź cegłę i jebnij się w łeb
2
ciekawe czy tylko ja nie przeczytałem wszystkich nazwisk na końcu
1
0
czytasz w myślach