Pieński
A co to niby kobiety są gorsze ? W czym ustępują mężczyzną? Tak samo mogę powiedzieć że facet do kuchni się nie nadaje, a często to właśnie faceci są najlepszymi kucharzami. Kobiety mają prawo uprawiać sport jaki chcą i nikt nie ma prawa mówić czy pisać w ten sposób co ty! Żyjemy w XXI wieku człowieku
Komentarze
0
aDiQ
Jemu wolno wszystko xd
0
Pieński
A co to niby kobiety są gorsze ? W czym ustępują mężczyzną? Tak samo mogę powiedzieć że facet do kuchni się nie nadaje, a często to właśnie faceci są najlepszymi kucharzami. Kobiety mają prawo uprawiać sport jaki chcą i nikt nie ma prawa mówić czy pisać w ten sposób co ty! Żyjemy w XXI wieku człowieku
0
w nocy z soboty na niedzielę, ale 00:00 to już niedziela
0
Ponieważ to był luźny mecz i mieli różne numery, które w przyszłości ulegną zmianie
0
kozik818,
doczytaj sobie artykuł o jego kontuzji
0
Tam latają różne rzeczy XD
Najczęściej reklamówki
0
coś jakoś dzisiaj tu cicho ...
0
Taaaa teraz Xaviego ? Po co ?
0
No chyba że tak...
0
To bardzo dojrzała decyzja..., miejmy nadzieję, że po odpoczynku powróci po kolejne puchary... :)