Wystawić trzech obrońców przy takim rywalu to jest odważna decyzja.Wszyscy wiemy , że grając z Barceloną i chcieć z nią wygrać należy grać skrzydłami , no i przede wszystkim mieć dobrych skrzydłowych, a Mallorca de facto takowych ma , więc mecz zapowiada się nieźle.
Mecz w naszym wykonaniu świetny , gdyby nie Pinto to real nie strzeliłby dziś żadnej bramki . Doceniam klasę naszego rezerwowego bramkarza , jednak V.V na 95% obroniłby ten przeciętny strzał.Stało się jak stało i nie ma co lamentowac , zwłaszcza patrząc na wynik , który jest fantastyczny. najlepszym zawodnikiem meczu oczywiście Alexis , który walczył dziś jak lew.Oprócz niego Abidal , gdyż Real praktycznie zadnej okazji nie stworzył sobie lewą stroną , no i ta bramka:D jak tak patrzyłem na te rożne i myślałem - co ten Guardiola wyprawia , przecież te rożne trzeba krótko grać .. A tu Puyol znienacka pojawia się obok zdezorientowanego Pepe ( swoja drogą niezły z niego aktor, no nie?) i strzela gola.Rewanż zagrac spokojnie , od początku ze skoncentrowaniem bo z szybko tracimy bramkę i musimy odrabiać.
Ten test dobitnie pokazuje różnicę między tymi dwoma piłkarzami .Zwłaszcza statystyka dotycząca bramek , które decydowały o zwycięstwie.Ronaldo jest świetnym strzelcem , ale gdyby dokładniej przyjrzeć się jego bramkom, można stwierdzić że połowa z nich to sytuacje stworzone przez innych piłkarzy z drużyny.A kiedy popatrzymy na Messiego to większość jego bramek strzelone są po akcjach indywidualnych.Natomiast jeśli chodzi o wspomniany artykuł na stronie rm.pl to jest w tym trochę prawdy . Trzeba przyznać , że media wykreowały Ronaldo jako tego złego , co nie zmienia faktu , że może takim jest . Ale tego tak na prawdę my się nigdy nie dowiemy bo nikt z nas nie zna ani pewnie nie pozna Portugalczyka osobiście.
Pytam się teraz gdzie są Ci którzy mówili po kupnie Fabregasa , że Pep ich na pewno wszystkich nie pomieści i dla któregoś z nich będzie to oznaczało ławkę rezerwowych a dla Thiago zatrzymanie rozwoju ? I niech mi ktoś jeszcze powie ,że Guardiola to przeciętny trener bo miał już gotowy skład...
Biorąc pod uwagę to ,że Real jest po przerwie reprezentacyjnej i gra na stadionie Valenci można mieć nadzieję ,że straci punkty . W innym przypadku nie ma co liczyć na to że będą tracić oczka.Ale naszym problemem jest Saragossa i najpierw trzeba zwyciężyć , a później do północy stać się kibicem Valenci , która notabene jest moim drugim klubem hiszpańskim jeśli chodzi o kibicowanie:D
Szczerze powiedziawszy Mascherano jest w tym sezonie najlepszym piłkarzem Barcelony , po pierwsze gra bardzo równo ( co w przypadku np. Messiego nie można powiedzieć) , po drugie nie łapie kontuzji , po trzecie mimo ,że dopiero jakieś pół roku gra na nowej dla siebie pozycji stopera to po prostu wymiata :D Najlepszy transfer Pepa
Najlepsze jest to ,że odkąd Barcelona wygrała LM czyli od maja piłkarze Santosu a zwłaszcza Neymar mówią o tym ( możliwym ) pojedynku bez przerwy, jakby to był niewiadmo jaki mecz.Już mnie to denerwuję zwłaszcza ,ze to tylko możliwy pojedynek i Santos jak i Barca musza pokonać po drodze 1 rywala...
Świetna odpowiedź w stosunku do Pelego , szanuję tego piłkarza mimo ,iż tak naprawdę nie widziałem go za często z futbolówka przy nodze ., ale czasem przesadza z ta swoja skoromnościa i wychwalaniem siebie , jaki to on nie był.Messi - klasa sama w sobie.
Jedyny minus tej nowej stronki to biała szata graficzna i komentarze na kilku stronach a nie jak to było na poprzedniej stronie po prostu na jednej.Reszta jak najbardziej tak.
Kurczę nie rozumiem ludzi , którzy piszą ,że tego czy tamtego mają urodziny i życzą sobie wygranej czy coś.Miliony ludzi codziennie obchodzi urodziny i co w związku z tym ?Na forum chcemy poczytac sensowne posty , które coś wniosą a nie koncert życzeń.
Ten pan kompromituje się coraz bardziej.Nie rozumiem jak taki wielki klub , z wspaniałą historią może trzymać w klubie zwykłego za przeproszeniem prostaka.W czasach Galacticos , kiedy trenerem był wielki dżentelmen Del Bosque przyjemnoscią było oglądanie Gran Derbi , a teraz przez jednego faceta oglądamy tylko brzydkie faule , skandale i bójki.
Real grający tym samym składem przez taki czas nie może wygrać z Barceloną , w której składzie nie było takich zawodników jak Xavi , Puyol,Pique , Busquets, czy Pedro .A ponadto grali zawodnicy , którzy dopiero od 3 dni trenują
Thiago to taki drugi Iniesta- drybling i parcie na bramę, więc on będzie pierwszym zmiennikiem Andresa.Natomiast Fabregas to typowy rozgrywający ze świetnym strzałem z dystansu , więc będzie wchodził za Xaviego . Keita przesunięty zostanie na defensywnego pomocnika , a Masche zostanie stoperem przybajmniej na czas kontuzji Puyola.
W rewanżu para stoperów musi wyglądać tak : Pique&Mascherano , innej opcji nie ma .Abidal na lewej stronie i nietykalny Dani. To co wyprawiał Abidal wczoraj na środku to tragedia.Jesli Puyol szybko nie wróci to mamy lekko mówiąc przesrane.
Villa powinien dużo częściej tak strzelać bo ma chłopak świetne techniczne uderzenie.Jak widziałem piłkę nad rękami Ikera to się za głowę złapałem.Genialny strzał w samo okno.Alexis nie zawiódł, super drybling i przyspieszenie.
Po tym meczu powiem wam jedno , che mi sie śmiać! Real , który od pierwszych minut grał najlepszym i najlepiej przygotowanym składem nie może u siebie wygrać z Barceloną , która grała na pół gwizdka, to jest śmiech.Co prawda byli zespołem dużo lepszym , grali momentami świetnie , ale jak marnowali takie błędy naszych środkowych stoperów to niemożliwe.Jeśli chodzi o błędy sędziego to tak : karny dla realu za faul Valdesa no i kartka dla Pepe za bezpardonowe wejście w nogi Alvesa.Wynik genialny patrząc na grę Barcy , Superpuchar nasz!Vamos!
Telewizja naprawiona , mecz mozna bez przeszkód obejrzeć ,także wszystko idzie po mysli .Oby jeszcze Barca wygrała bądź nie przegrała i będzie idealnie.
0
Nie ma na co liczyć , po przerwie nastapi wysyp bramek dla realu i skonczy się na 5:1 :/
0
Wystawić trzech obrońców przy takim rywalu to jest odważna decyzja.Wszyscy wiemy , że grając z Barceloną i chcieć z nią wygrać należy grać skrzydłami , no i przede wszystkim mieć dobrych skrzydłowych, a Mallorca de facto takowych ma , więc mecz zapowiada się nieźle.
0
To na pewno nie bedzie bardzo wymagający mecz , jednak trzeba uważać . Obstawiam 3:0 dla Barcelony .
0
Wygramy to Panowie 3:2 . W doliczonym Messi strzeli z wolnego :D
0
Mecz w naszym wykonaniu świetny , gdyby nie Pinto to real nie strzeliłby dziś żadnej bramki . Doceniam klasę naszego rezerwowego bramkarza , jednak V.V na 95% obroniłby ten przeciętny strzał.Stało się jak stało i nie ma co lamentowac , zwłaszcza patrząc na wynik , który jest fantastyczny. najlepszym zawodnikiem meczu oczywiście Alexis , który walczył dziś jak lew.Oprócz niego Abidal , gdyż Real praktycznie zadnej okazji nie stworzył sobie lewą stroną , no i ta bramka:D jak tak patrzyłem na te rożne i myślałem - co ten Guardiola wyprawia , przecież te rożne trzeba krótko grać .. A tu Puyol znienacka pojawia się obok zdezorientowanego Pepe ( swoja drogą niezły z niego aktor, no nie?) i strzela gola.Rewanż zagrac spokojnie , od początku ze skoncentrowaniem bo z szybko tracimy bramkę i musimy odrabiać.
0
Ten test dobitnie pokazuje różnicę między tymi dwoma piłkarzami .Zwłaszcza statystyka dotycząca bramek , które decydowały o zwycięstwie.Ronaldo jest świetnym strzelcem , ale gdyby dokładniej przyjrzeć się jego bramkom, można stwierdzić że połowa z nich to sytuacje stworzone przez innych piłkarzy z drużyny.A kiedy popatrzymy na Messiego to większość jego bramek strzelone są po akcjach indywidualnych.Natomiast jeśli chodzi o wspomniany artykuł na stronie rm.pl to jest w tym trochę prawdy . Trzeba przyznać , że media wykreowały Ronaldo jako tego złego , co nie zmienia faktu , że może takim jest . Ale tego tak na prawdę my się nigdy nie dowiemy bo nikt z nas nie zna ani pewnie nie pozna Portugalczyka osobiście.
0
A na tórym kanale w cyfrowym polsacie jest mecz chodzi mi o numer?:D
0
Pytam się teraz gdzie są Ci którzy mówili po kupnie Fabregasa , że Pep ich na pewno wszystkich nie pomieści i dla któregoś z nich będzie to oznaczało ławkę rezerwowych a dla Thiago zatrzymanie rozwoju ? I niech mi ktoś jeszcze powie ,że Guardiola to przeciętny trener bo miał już gotowy skład...
0
Najsilniejszy obecnie możliwy skład:D
0
Biorąc pod uwagę to ,że Real jest po przerwie reprezentacyjnej i gra na stadionie Valenci można mieć nadzieję ,że straci punkty . W innym przypadku nie ma co liczyć na to że będą tracić oczka.Ale naszym problemem jest Saragossa i najpierw trzeba zwyciężyć , a później do północy stać się kibicem Valenci , która notabene jest moim drugim klubem hiszpańskim jeśli chodzi o kibicowanie:D
0
Szczerze powiedziawszy Mascherano jest w tym sezonie najlepszym piłkarzem Barcelony , po pierwsze gra bardzo równo ( co w przypadku np. Messiego nie można powiedzieć) , po drugie nie łapie kontuzji , po trzecie mimo ,że dopiero jakieś pół roku gra na nowej dla siebie pozycji stopera to po prostu wymiata :D Najlepszy transfer Pepa
0
Najlepsze jest to ,że odkąd Barcelona wygrała LM czyli od maja piłkarze Santosu a zwłaszcza Neymar mówią o tym ( możliwym ) pojedynku bez przerwy, jakby to był niewiadmo jaki mecz.Już mnie to denerwuję zwłaszcza ,ze to tylko możliwy pojedynek i Santos jak i Barca musza pokonać po drodze 1 rywala...
0
Skład nie najsilniejszy bo kapitana brak:/
0
Świetna odpowiedź w stosunku do Pelego , szanuję tego piłkarza mimo ,iż tak naprawdę nie widziałem go za często z futbolówka przy nodze ., ale czasem przesadza z ta swoja skoromnościa i wychwalaniem siebie , jaki to on nie był.Messi - klasa sama w sobie.
0
Jedyny minus tej nowej stronki to biała szata graficzna i komentarze na kilku stronach a nie jak to było na poprzedniej stronie po prostu na jednej.Reszta jak najbardziej tak.
0
DinaczClue
No co ty powiesz .Daruj sobie komentarze , które na forum nic nie wnoszą.U nas nie ma nagrody za komentowanie kazdego niusa:d POZDRAWIAM
0
Kurczę nie rozumiem ludzi , którzy piszą ,że tego czy tamtego mają urodziny i życzą sobie wygranej czy coś.Miliony ludzi codziennie obchodzi urodziny i co w związku z tym ?Na forum chcemy poczytac sensowne posty , które coś wniosą a nie koncert życzeń.
PS.Wszystkiego najlepszego!;D
0
Ten pan kompromituje się coraz bardziej.Nie rozumiem jak taki wielki klub , z wspaniałą historią może trzymać w klubie zwykłego za przeproszeniem prostaka.W czasach Galacticos , kiedy trenerem był wielki dżentelmen Del Bosque przyjemnoscią było oglądanie Gran Derbi , a teraz przez jednego faceta oglądamy tylko brzydkie faule , skandale i bójki.
0
Myslę ,że jesli Pedro będzie grał tak jak wczoraj to Sanchezowi może być ciężko go wygryźć.Niezwykle waleczny jest Rodriguez.
0
Kocham matke Xaviego ;p
0
antimadridista-Madryckie świnie pokłońcie się mistrzom
0
DinaczClue
Messi i Villa tak ale ,że Adriano?
0
Real grający tym samym składem przez taki czas nie może wygrać z Barceloną , w której składzie nie było takich zawodników jak Xavi , Puyol,Pique , Busquets, czy Pedro .A ponadto grali zawodnicy , którzy dopiero od 3 dni trenują
0
Thiago to taki drugi Iniesta- drybling i parcie na bramę, więc on będzie pierwszym zmiennikiem Andresa.Natomiast Fabregas to typowy rozgrywający ze świetnym strzałem z dystansu , więc będzie wchodził za Xaviego . Keita przesunięty zostanie na defensywnego pomocnika , a Masche zostanie stoperem przybajmniej na czas kontuzji Puyola.
0
W rewanżu para stoperów musi wyglądać tak : Pique&Mascherano , innej opcji nie ma .Abidal na lewej stronie i nietykalny Dani. To co wyprawiał Abidal wczoraj na środku to tragedia.Jesli Puyol szybko nie wróci to mamy lekko mówiąc przesrane.
0
Villa powinien dużo częściej tak strzelać bo ma chłopak świetne techniczne uderzenie.Jak widziałem piłkę nad rękami Ikera to się za głowę złapałem.Genialny strzał w samo okno.Alexis nie zawiódł, super drybling i przyspieszenie.
0
Po tym meczu powiem wam jedno , che mi sie śmiać! Real , który od pierwszych minut grał najlepszym i najlepiej przygotowanym składem nie może u siebie wygrać z Barceloną , która grała na pół gwizdka, to jest śmiech.Co prawda byli zespołem dużo lepszym , grali momentami świetnie , ale jak marnowali takie błędy naszych środkowych stoperów to niemożliwe.Jeśli chodzi o błędy sędziego to tak : karny dla realu za faul Valdesa no i kartka dla Pepe za bezpardonowe wejście w nogi Alvesa.Wynik genialny patrząc na grę Barcy , Superpuchar nasz!Vamos!
0
THIAGO!!!;p i do tego debiut Alexisa..
Szkoda ,że obrona kiepściutka , no i jeszcze ten Keita..
0
Telewizja naprawiona , mecz mozna bez przeszkód obejrzeć ,także wszystko idzie po mysli .Oby jeszcze Barca wygrała bądź nie przegrała i będzie idealnie.
0
A u mnie jak to zwykle bywa kiedy mam ważną rzecz do obejrzenia popsuła się telewizja :/ mam nadzieję,że do dziesiątej naprawię...