Co to sie dzieje teraz? Barca przegrywa chociaz byla lepsza, a jakis real wygrywa z o wiele lepiej dysponowanym Athletikiem... Paranoja... Chociaz Grzmot sie nie polozyl to taki plus
Powiedzialbym, ze gdyby Messi gral na bramce to Barca nie mialaby straconych 19 bramek. No mistrz. Jestem pewien, ze Ronaldo nie poradzilby sobie na bramce.
Jestem kibicem Realu (wiec pewnie bedzie ban) i nie skreslam ich po jednym meczu. Zauwazam jednak poziom hipokryzji na tej stronie. I zamiast przejmowac sie meczem swojej druzyny piszesz o Realu... to jest nieco niezrozumiale. Pozdrawiam.
Komentarze
0
mowilem o pewnej czesci meczu a nie o jednej sytuacji ktora akurat ty widziales
0
Suarez wie co to spalony?
0
Obrona dzisiaj to jakas parodia...
0
Co to sie dzieje teraz? Barca przegrywa chociaz byla lepsza, a jakis real wygrywa z o wiele lepiej dysponowanym Athletikiem... Paranoja... Chociaz Grzmot sie nie polozyl to taki plus
0
Chodzi mi o to ze sedzia nie wypaczyl wyniku. Bo gdzie real nie moze tam sedzia pomoze
1
Jestem od 10 lat za Barcą, ale w tym roku zacznę też kibicować Juve.
1
Powiedzialbym, ze gdyby Messi gral na bramce to Barca nie mialaby straconych 19 bramek. No mistrz. Jestem pewien, ze Ronaldo nie poradzilby sobie na bramce.
0
No bo polowa kibicow powinna wyleciec. Ale tutaj wylatuje sie najszybciej jesli skrytykuje sie gracza z katalonskiego klubu z numerem 10 na koszulce.
0
Jestem kibicem Realu (wiec pewnie bedzie ban) i nie skreslam ich po jednym meczu. Zauwazam jednak poziom hipokryzji na tej stronie. I zamiast przejmowac sie meczem swojej druzyny piszesz o Realu... to jest nieco niezrozumiale. Pozdrawiam.
0