O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna/filmy/muzyka/książki
  • Ulubiony zawodnik Iniesta,Alba
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4728
  • Liczba komentarzy 66
  • Polecenia 9

Komentarze

1

O ile mi się wydaje to był sarkazm...

0

Dzięki,coś tak podejrzewałam ;)

0

0

Prawdziwy kibic nigdy nie powie o swoim klubie słów takich jak "ciota" itd....

0

Moim zdaniem,jest to świetny pomysł. Pięknym gestem jest wytatuowanie sobie rzeczy związanej z klubem. Wydaje mi się,że właśnie miejsce,które podałeś, jest wprost idealne dla tego napisu.
@FkubaC delikatnie przesadza. Sama 2 miesiące temu zrobiłam sobie tatuaż(również napis) i jeśli chodzi o późniejsze dbanie(owszem przez pierwsze 3 tyg. musisz smarować tatuaż specjalną maścią) jednak później- jeśli chcesz zachować ładny,czarny kolor smaruj miejsce kremem nawilżającym... i tyle ;)
Pozdrawiam!

Zobacz wszystkie

4

1

http://instagram.com/p/rsPPgsCooy/#

Potwierdzenie odejścia Deulofeu.

1

O ile mi się wydaje to był sarkazm...

0

No "żart" trochę nie na miejscu... Ale co tam... Gdyby Martino tak powiedział,to Wy byście uważali go za chama i buraka. Tak jest prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?