Neymaros11
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pinto-Montoya-Mascherano-Pique-Alves-Song-Fabregas-Iniesta-Tello-Messi-Sanchez ;)
0
Chcę Neymara w Barcelonie!!! Bo pasuje styl do L.Hiszpanskiej(BBVA)
0
Neymara powinni KUPIC!
0
Alves-Pique-Mascherano-Montoya ; )
0
5 minut? rekord... nie wyobrażam sobie, że nie jest podstawowym składzie.
0
De Gea w Barcelonie? Buahaha zaraz się smieje bo mecz z realem nie dawał rady...
0
Co? Mam nadzieję ze Hummels zostanie w BVB, ponieważ dla niego nie wazna jest kasa i gra dla przyjemnosci.
0
Widać że, Villa już jest w świetnej formie niż kiedyś ; )
0
Bez Busi Barca nie ma sensu.
0
Mam taką nadzieję ze Busa zostanie w barcy ;p
0
Pchła Atomowa ma na swoim koncie 42 gole a CR7 27, pozdro ;)
0
Iniesta niech odpoczywa ;]
0
Chcę Neymara w BARCELONIE ! xD
0
Inieeesta , inieeesta , inieeesta
0
Song jest spoko ;]
0
Nano10 - masz rację ;]
0
yeee song w barcelonie ale tito musi sprzedac alexisa :D
0
Gwiazdy :D
0
niech tito sprzeda alexisa ;)
0
i tak arg bedzie wygrac ;] pozdro all
0
yee Villa wraca do GRY! :D:D:D:D:D
0
Niech Vito zmieni z Tello na Song :D
0
hahahahahaha rekord a teraz przeprosi do vita :D
0
Lol , dziwny jestem , iż Xavi i Iniesta ogladają w ławce.
0
Myslę ze Neymar bedzie chciałby grac w FCB.
0
Xavi zdobedzie zlotą piłkę w tym roku.
0
w Barcelonie XAVI RZĄDZI ;]
0
Eric - zjaebisty ;d
0
w Brazylii NEYMAR RZĄDZI !!
0
On jest dobrym piłkarzem ;]