NeymarKING11
Dołączył/a: lipiec 2015
Cuerpo en Polonia, el corazón de Barcelona !!!
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może i trochę rzeczywiście złagodniał w tym roku
2
Tak, tylko, że chyba trzy żółte kartki Neymara są za kłótnie z arbitrem, a nie jak tego całego Pepe za ostre faule.
0
Chyba ciebie POPROSTU widzę zalety gry
0
Zgadzam się w 100%
0
Świetny występ Neymara!!!
Od razu widać, że potrzebny był mu odpoczynek, dzięki przerwie na mecze reprezentacyjnej poprawił swoją formę i skuteczność. Super wziął na swoje barki ciężar gry Barcelony. Świetnie zastępuje Messiego. To Neymar powinien zdobyć Złotą Piłkę i Pichichi. Koniec ery Messi-Ronaldo