0

Przeciez on teraz nie wymusza zeszlym sezonie , ale w zeszlym sezonie wymusza.po patrz sobie na CR7 w tym sezonie co chwile nurkuje

0

3 bramki roznicy miedzy leo a ronaldem ,widac ze leo wraca do swojej formy z sezonu 2011/2012

0

czyzby pedro jako prawy obronca?

0

Moze też tak być ze alba, na prawej a, mathieu na lewej

0

Tylko ze suarez wogule nie gral a alexis co mecz gra

0

Zzkoda ze milik nie w pierwszym :)

0

A co majaj powiedziec fani polskiej reprezengacjj

0

Ale Cesc poszedl do chelsea bo barca potrzebowala kase a on sam chcial sie przeniesc do Anglii a ze go Venger nie chcial to juz nie jego wina

1

Moj sklad: Masip Montoya Bartra Pique Alba Mascherano Rafinha Xavi Sandro Messi Neymar

1

ale ty jebiety przeciez Neymar nie i takze Suarez a messi itp. Dopiero co wrocili z wakacji

0

Casillas nie odszedł przez ze klub by musiał mu zapłacic az 27 miliony do konca jego kontraktu

0

Rakitic 4

0

Wspulczuje Neyowi ale wolalem zeby niemcy weszli do finału

0

Nie chce cie komentowac ale yo Niemcy najbatdziej zasluhuja na ten puchar swiata a nie Argentyna

0

Zegnaj kolejno legendo z lat XXw. :( :( :( :(

0

Dac 50 milionow + Pedro25(mil) i do tego Tello wart te 10 milionow i koniec

1

Szkoda ze odchodzisz Pibto ale takie zycie "zegnaj" drybleru

0

A co z Neymar ktory jest taki jak oni razem we dwoch

0

Tak tylko ze liga Angielska jest trudniejsza od Hiszpandkiej

0

Potrzeba tylko jednego obronce bo mamy Pique i Bartra

0

Kroos mogli by kupic zamiast Koke ktory jest wart jeszcze raz tyle

0

Xavi chce sie odsunac i nu sie nie dziwie ma 35lat i gra caly czas na najwyzszym poziomie

1

Jeden sezon Messiemu nie wyszedl a jakos od Ronaldo nie byl gorszy. Messi rozegral slaby sezon a Ronaldo dobry i dzieli ich w lidze chyba tylko 2 lub 3 bramki a wy najezdzacie na nie go jakby cos zrobil.

2

0

Szczerze to sobie zobaczcie Tello za czasow Vilanovy a za Martino

2

Szczerze to by mogliby kupic Mandzukicia i tak w Bayernie go nie chca a u nas by sie przydal w ataku jak i obronie

6

Bawi mnie yo ze taki david luiz kosztuje 50milionow a Cesc 33miliony brawa dla zaradu

0

Omg piekny zarzad barcelony

1

Szczerze to teraz bym kupil obronce kuna i reusa a sprzedac alvesa songa cuebce i tello na wypozyczenie

0

Valdes idzie do Monaco o dlatego tak powiedziala, poniewaz Francja jest blisko Hiszpani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?