0

No to może powinien zejść z boiska żeby nie przypadkiem nie zdenerwować rywali -,-

0

To co ? Sprzedajemy Neymara ? :D

0

Marca... i dalej nie trzeba czytać xD

1

Właściwy zespół na właściwym miejscu :D

0

Na pewno będzie próbował ^^

0

Boże... nie chodzi o to żeby już spod własnego pola karnego napierdalał ale opierdalać napastnika o próbę zdobycia bramki jest trochę chorę xD

0

jak nie będzie próbował to żadnej bramki nie strzeli

0

No tak bo napastnik nie może sam strzelić na bramkę xD

0

Tyle ? W zasadzie to 2 i nie zepsute tylko nie trafione. To chyba nic dziwnego że napastnik chcę strzelić bramkę xD

0

To trener decyduję i widocznie miał w tym jakiś cel.

0

To że ostatnio mało strzela nie znaczy że gra gó*no bo stwarza okazję a że inni ich nie wykorzystują no to nie jego wina xD

1

No nie oszukujmy się, każdemu by nerwy puściły ^^ odpocznie sobie i będzie dobrze ;)

0

Każdy zawodnik traci piłki ale miał naprawdę ładne akcję a to że na Messiego rzucało się po 4 obrońców to nie Neymara wina xD

0

Jeśli ma szacunek dla klubu w którym tak długo grał to chyba nie zrobiłby tego specjalnie

0

No akurat w tym meczu Neymar pokazał więcej niż Messi -,-

0

Profil barcaclue97
barcaclue97 0
43 minuty temu
Ja bym dał Neymatowi i Messiemu/Suarezowi odpocząć w następnym meczu. Teraz widać, że rotacje wyszły na dobre i myślę, że z uwagi na napięty terminarz przydałoby się zmienić coś w formacji ataku

fanoflakers 0
58 minut temu
Ja na Levante z naszego ataku zostawiłbym tylko Suareza, Pedro za Neya i Rafinhe za Leo ( On też musi odpocząć) tak do 60 min jakby kiepsko szło.


blaise7 0
1 godzinę temu
Dzisiaj gorszy mecz naszego zespołu, szczególnie Neymara i Ter Stegena. Jednak nawet Messi nie zagrał dzisiaj dobrego spotkania, tak jakoś mu się nie chciało. Na plus zdecydowanie nasza gra w defensywie( oprócz błedu Matsa), a także Iniesta z Suarezem.

( jesli Messi słabo zagrał to ja na prawdę nie mam pytań xD )

0

Tyle stron mam teraz przeszukiwać ? Jest na pewno bo nie tylko Ney'a chcą posadzić ale Messiego też -,-

0

To może zacznij kibicować Realowi skoro Ney nie strzelił karnego ( świat się zawalił ) a Suarez nie wykorzystał swoich akcji -,- co Ty masz człowieku w głowie

4

I już Neymara na ławkę chcą niektórzy posadzić bo karnego nie strzelił -,- Bo przecież on nie może mieć gorszego dnia xD

0

Nie strzelił karnego, szkoda ale każdemu może się zdarzyć, ale teraz oczywiście będzie bulwers xD

0

Co wy się tak do tego Neymara przyczepiliście ? Widzę koniecznie się trzeba do czegoś przyczepić. ^^ Gwarantuję wam że przy niekorzystnym wyniku wszystkie sytuacje by wykorzystał. Chciał efektownie wykończyć akcje, nie pykło, szkoda ale nie ma dramatu ( a gdyby chociaż jedna mu wyszła to o innych wszyscy by zapomnieli i by były same ''ochy'' i achy'' )

1

Na ławkę i może do tego na mecz z Villarealem ? No to naprawdę byłoby ''mądre'' posunięcie. Neymar nie jest na boisku za kare żeby nie mógł cieszyć się grą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?