Dobrze by było gdyby Bravo odpuścił sobie też ostatni ligowy mecz. Będzie miał bardziej wypoczęty na CA, a MATS będzie miał swoją szansę żeby się wykazać.
A ja jestem zadowolony. Mamy okazję zemścić się za sezon 2013/2014 i jesteśmy w stanie tego dokonać bo obecna Barca dokonuje rzeczy niemal niemożliwych. Ani trochę mnie nie obchodzi na kogo trafił Real :)
Komentarze
0
Dobrze by było gdyby Bravo odpuścił sobie też ostatni ligowy mecz. Będzie miał bardziej wypoczęty na CA, a MATS będzie miał swoją szansę żeby się wykazać.
0
Ale to jest Atletico... Nie wygramy 7:0.
2
Oczywiście większość z was tutaj jak zwykle wie czy losowanie było prawdziwe czy fałszywe.. xd
0
Dokładnie! :D VeB!
1
A ja jestem zadowolony. Mamy okazję zemścić się za sezon 2013/2014 i jesteśmy w stanie tego dokonać bo obecna Barca dokonuje rzeczy niemal niemożliwych. Ani trochę mnie nie obchodzi na kogo trafił Real :)
38
Bale najbardziej kluczowy? CR o krok bliżej PSG xd
36
Poranny przegląd Pogby...
27
Skoro to rocznik 2003 to nawet nie mają na co go założyć ;p
18
85 za Di Marie?! To ja już chyba wole tego Pogbe..
15
22 cudowna godzina :). O tej porze nikt dupy nie truje :D