Gratuluję Barcelonie zdobycia Superpucharu i wstyd mi za zachowanie z końcówki meczu. To było niepotrzebne, wkur***** się totalnie, Marcelo, Pepe, Ramos nie umieją przegrywać, a przede wszystkim Mourinho, który sukcesów ma dużo a w mózgu wielkie gów** !! Po raz kolejny zachował się jak nadęty bufon i wstyd jest niesamowity, ale cóż nie jestem przeciepem i nie będe pisał, że od dzisiaj kibicuję innemu klubowi. Mecz był świetny, Real grał bardzo dobrze, może pomimo wielu fauli, których ze strony FCB też trochę było i to niekoniecznie mniej brutalnych, ale oczywiście Marcelo przeszedł samego siebie. Barcelona, którą oglądaliśmy dzisiaj znowu nie była tą Barceloną, lepiej było, lecz to wciąż nie to samo, ale pewnie na pierwszą kolejkę już będzie wszystko na 95% dopracowane. Messi, jedno słowo- geniusz, powoli zaczynam wierzyć w to, że Pan Bóg nim steruje, Casillas udowodnił, że to raczej jemu należy się bluza z nr 1 w reprezentacji, chociaż Valdes też źle nie bronił. Obrona Barcelony szwankowała zdecydowanie, Pique- tak jakby nie miał formy, Mascherano bdb mecz(może wyłączając tą drugą bramkę dla Realu, gdzie stali jak wryci metr przed Valdes'em bodaj właśnie Pique i Mascherano). To na tyle.
Komentarze
0
0
0
jak barca wygra ligę to papieżem zostanie muzułmanin :)
0
rączka obrońcy Santander też była ;]
0
sev3nd4ys czy jak ci tam gamoniu
więcej nas tutaj jest, czy was na rm.pl? to stul dziubek i idź nyny. wioska el farsa tobie napinaczu, a prawdziwych pozdrawiam!
0
Coś od kibica Realu!
Gratuluję Barcelonie zdobycia Superpucharu i wstyd mi za zachowanie z końcówki meczu. To było niepotrzebne, wkur***** się totalnie, Marcelo, Pepe, Ramos nie umieją przegrywać, a przede wszystkim Mourinho, który sukcesów ma dużo a w mózgu wielkie gów** !! Po raz kolejny zachował się jak nadęty bufon i wstyd jest niesamowity, ale cóż nie jestem przeciepem i nie będe pisał, że od dzisiaj kibicuję innemu klubowi. Mecz był świetny, Real grał bardzo dobrze, może pomimo wielu fauli, których ze strony FCB też trochę było i to niekoniecznie mniej brutalnych, ale oczywiście Marcelo przeszedł samego siebie. Barcelona, którą oglądaliśmy dzisiaj znowu nie była tą Barceloną, lepiej było, lecz to wciąż nie to samo, ale pewnie na pierwszą kolejkę już będzie wszystko na 95% dopracowane. Messi, jedno słowo- geniusz, powoli zaczynam wierzyć w to, że Pan Bóg nim steruje, Casillas udowodnił, że to raczej jemu należy się bluza z nr 1 w reprezentacji, chociaż Valdes też źle nie bronił. Obrona Barcelony szwankowała zdecydowanie, Pique- tak jakby nie miał formy, Mascherano bdb mecz(może wyłączając tą drugą bramkę dla Realu, gdzie stali jak wryci metr przed Valdes'em bodaj właśnie Pique i Mascherano). To na tyle.
GRATULACJE I POZDRAWIAM NORMALNYCH :)
0
sev3nd4ys czy jak ci tam gamoniu
więcej nas tutaj jest, czy was na rm.pl? to stul dziubek i idź nyny. wioska el farsa tobie napinaczu, a prawdziwych pozdrawiam!
0
rączka obrońcy Santander też była ;]
0
soarq
co robią? :D
0
jak barca wygra ligę to papieżem zostanie muzułmanin :)