O sobie

  • Zainteresowania Sport, Filmy/seriale, polityka
  • Ulubiony zawodnik zaawansowany technicznie
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od dziecka

Statystyki

  • Dni w serwisie 2785
  • Liczba komentarzy 112
  • Polecenia 329

Komentarze

2

Powinny być solidne kary dla sędziów i wtedy nauczyliby się przewijać odpowiednio powtórki i wyciągać wnioski.

1

Nasz młody największy wojownik co zostawia zawsze najwięcej serducha na boisku znowu cierpi :/ Szybkiego powrotu do zdrowia Gavi.

0

Dałem tak. Dlaczego? Możliwy był kontakt nieznaczny co mogło wpłynąć na drybling naszej pantery natomiast zobaczcie nagrania co ten obrońca robi przed wślizgiem. Jego nie interesuje piłka tylko stopy... jest to atak na nogi naszego zawodnika a nie na piłkę.

0

Myślałem, że na kolejkę przed LM da Lewusiowi odpocząć a on już dzisiaj siedzi na ławie o.O

2

@armin84 To jest wspaniały drybler. Ma szybką nogę i krótko trzyma piłkę.
https://www.youtube.com/watch?v=es_vsgPA4j8
Przypomina Messiego w niektórych akcjach który zachowuję sie podobnie.

Zobacz wszystkie

31

PUIG zawodnik meczu!

23

Vidal i Roberto od pierwszej :D No to już dzisiaj możemy ogłosić kto będzie mistrzem hiszpani

22

Strzelając bramkę i zaliczając dwie asysty można powiedzieć bez wątpienia, że to Messi poprowadził Argentyna do zwycięstwa. Spójrzcie na pierwszą bramkę jaką piłka miała rotacje nienaturalną.

21

Zanim zaczął grymasić Dembele to Barcelona zaproponowała mu lepszy kontrakt niż teraz. Ktoś pamięta ile? Chciał wymusić lepsze warunki to dostał cięcie pensji o 40% i jeszcze prosi aby mu ten kontrakt dali XD Żeby tak jeszcze Dembele potrafił "ograć" kogoś boisku jak samego siebie :D

20

Ronaldo ma 37 lat i nadal utrzymuje wysoki poziom fizyczny i skuteczności na boisku a więc Lewandowski obecnie najlepszy napastnik na świecie czemu miałby tego nie zrobić?
Jak dla mnie Lewandowski pasuje do Barcelony jako klasyczna 9 bo ma umiejętności techniczne które pozwolą mu nie tylko wykańczać akcje bramką ale również rozgrywać piłkę pomiędzy pomiędzy zawodnikami. W Hiszpanii gra się szybką piłkę i uważam że on da sobie radę tym bardziej, że jest bardzo ambitny i będzie chciał jeszcze udowodnić wiele rzeczy i pobijać kolejne rekordy. Jakby dostał 4letni kontrakt to wypełniłby należycie. A poza tym polak w Barcelonie ehhhh :> Nie czujecie tego? :D

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?