Przy krytyce która spada na niego praktycznie co kilka dni, nie można powiedzieć, że jest słaby psychicznie. A pokazał kiedy? Łzy? Sa setki zawodników którzy płakali po porażce. Przestrzelone karne? Najwiekszym legendom footballu zdarzało się jest marnować.
Skromnoscia to on nigdy nie grzeszyl, jedyna tego zaleta (dla niego oczywiscie, nie dla ludzi ktorzy go nie znosza) jest taka, ze jest silny psychicznie i pewny siebie, co pozwala mu grac na takim poziomie. W Anglii tylko na Old Trafford jest ciepło przyjmowany :D
Komentarze
0
Panowie, gotowi ?
0
moj post byl do zuziazla
z tym nizej nie da sie dyskutowac, jak sadze.
0
Tak, zapewne.
Przy krytyce która spada na niego praktycznie co kilka dni, nie można powiedzieć, że jest słaby psychicznie. A pokazał kiedy? Łzy? Sa setki zawodników którzy płakali po porażce. Przestrzelone karne? Najwiekszym legendom footballu zdarzało się jest marnować.
0
Skromnoscia to on nigdy nie grzeszyl, jedyna tego zaleta (dla niego oczywiscie, nie dla ludzi ktorzy go nie znosza) jest taka, ze jest silny psychicznie i pewny siebie, co pozwala mu grac na takim poziomie. W Anglii tylko na Old Trafford jest ciepło przyjmowany :D
0
mowisz, ze final LM byl slaby w jego wykonaniu? ahhh sorry, karnego nie strzelil przeciez.. no tak..
0
Trochę obiektywniej panowie ;)
A ty ungl, zejdz na ziemię. Kaka' pochwalił Messiego, a ty już o transferze mówisz, żenada :D
0
To on kogoś jeszcze interesuje ?
0
Panowie, gotowi ?
0
Ty już wszystko dobrze wiesz w jakiej formie byłby R10...
0
fffj weź wyjdź i zamknij drzwi.