O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 0

Komentarze

0

jeżeli ma tylko możliwość grania w pierwszym skladzie, w ktorymś z tych dwóch klubów to lepiej nich odejdzie, bo to dobry piłkarz.

0

1. Puyol, 2. Xavi, 3. Valdes, 4. Iniesta. Taka jest kolejność zakladania opaski kapitana.

0

hmm. a Iniesta jedzie z tą odnowioną kontuzją?

0

Najważniejsze to wierzyć w siebie i w drużynę.

0

aa właśnie.. sto lat, sto lat niechaj żyje nam! Wszystkiego najlepszego dla Andresa!:)

Zobacz wszystkie

0

jak zdobędziemy pierwi bramke to już dalej bedzie łatwiej. Dobrry skład;)

0

jeżeli ma tylko możliwość grania w pierwszym skladzie, w ktorymś z tych dwóch klubów to lepiej nich odejdzie, bo to dobry piłkarz.

0

hahaha to się uśmiałam.. 12 grudnia też byli pewni, że wygrają z Barcą.

0

oby wcale nie sędzował, bo jeszcze innym kibicom niąż polskim popsuje nastroje..;]

0

Iniesta wymiatał na tym meczu..! o to chodzi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?