Natalia_M
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądam mecz na C+ i mam komentarz... Zmieniłam ustawienia w dekoderze...
Panowie komentatorzy prowadzili ciekawe rozmowy w trakcie przerwy ;D
0
TheMusli Dzięki wielkie! ;)
0
Malin10 Relacja z meczu od 21:50 na TVP Sport
0
To było coś niesamowitego! Tych emocji nigdy nie zapomnę.. I jak tu Ich nie kochać? ;) I zgadza się.. "Szczęście sprzyja lepszym!"
0
Wszystkiego Najlepszego! :)
0
ArasFCB zgadzam się z Tobą. Chociaż gra Barcy też mnie na razie nie zachwyca...
0
Barca!! Goooooolllll :):):)
0
Visca el Barça!
Dobranoc :)
0
na te ostatnie minuty, jakby się znowu ożywili..
gooool !!!!!!
0
przestaje mnie to bawić... Valdes...!!!
0
Dobrze grają, oby tak dalej. Eto'o zdecydowanie musi zostać.
misk00 wybaczam ;)
Pozdrawiam Panów :D
0
i mamy 4-1 !!!! Eto'o
PS: misk00 panie też tu są ;]
0
Xavi!! Eto'o!!! Goool :D
0
ech... spalony
0
gooooooolllll !!!!! :)