Ach...Barca, "A i nie rozumiem ludzi którzy kibicują Realowi a wchodzą na strony o Barcelonie i obrażają kibiców.Takie zachowanie jest żałosne"
Teraz wychodzi którzy kibice są madrzejsi i interesują się swoim klubem,a nie wchodzą na stronę największego rywala i komentują newsy :D
Cesc to dobry zawodnik,cieszmy się że mamy takiego gracza i myślę że tą wypowiedzią uciszył wszystkich którzy mówili że odejdzie z Barcy bo nie gra w pierwszym składzie
Cesc to dobry zawodnik,cieszmy się że mamy takiego gracza i myślę że tą wypowiedzią uciszył wszystkich którzy mówili że odejdzie z Barcy bo nie gra w pierwszym składzie
Ach...Barca, "A i nie rozumiem ludzi którzy kibicują Realowi a wchodzą na strony o Barcelonie i obrażają kibiców.Takie zachowanie jest żałosne"
Teraz wychodzi którzy kibice są madrzejsi i interesują się swoim klubem,a nie wchodzą na stronę największego rywala i komentują newsy :D
Komentarze
0
Ach...Barca, "A i nie rozumiem ludzi którzy kibicują Realowi a wchodzą na strony o Barcelonie i obrażają kibiców.Takie zachowanie jest żałosne"
Teraz wychodzi którzy kibice są madrzejsi i interesują się swoim klubem,a nie wchodzą na stronę największego rywala i komentują newsy :D
0
Coś czuję że szybko uciszy Peruwiańską publiczność :D
0
Cesc to dobry zawodnik,cieszmy się że mamy takiego gracza i myślę że tą wypowiedzią uciszył wszystkich którzy mówili że odejdzie z Barcy bo nie gra w pierwszym składzie
0
Cesc to dobry zawodnik,cieszmy się że mamy takiego gracza i myślę że tą wypowiedzią uciszył wszystkich którzy mówili że odejdzie z Barcy bo nie gra w pierwszym składzie
0
Ach...Barca, "A i nie rozumiem ludzi którzy kibicują Realowi a wchodzą na strony o Barcelonie i obrażają kibiców.Takie zachowanie jest żałosne"
Teraz wychodzi którzy kibice są madrzejsi i interesują się swoim klubem,a nie wchodzą na stronę największego rywala i komentują newsy :D
0
Coś czuję że szybko uciszy Peruwiańską publiczność :D