O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5048
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ach...Barca, "A i nie rozumiem ludzi którzy kibicują Realowi a wchodzą na strony o Barcelonie i obrażają kibiców.Takie zachowanie jest żałosne"
Teraz wychodzi którzy kibice są madrzejsi i interesują się swoim klubem,a nie wchodzą na stronę największego rywala i komentują newsy :D

0

Coś czuję że szybko uciszy Peruwiańską publiczność :D

0

Cesc to dobry zawodnik,cieszmy się że mamy takiego gracza i myślę że tą wypowiedzią uciszył wszystkich którzy mówili że odejdzie z Barcy bo nie gra w pierwszym składzie

Zobacz wszystkie

0

Cesc to dobry zawodnik,cieszmy się że mamy takiego gracza i myślę że tą wypowiedzią uciszył wszystkich którzy mówili że odejdzie z Barcy bo nie gra w pierwszym składzie

0

Ach...Barca, "A i nie rozumiem ludzi którzy kibicują Realowi a wchodzą na strony o Barcelonie i obrażają kibiców.Takie zachowanie jest żałosne"
Teraz wychodzi którzy kibice są madrzejsi i interesują się swoim klubem,a nie wchodzą na stronę największego rywala i komentują newsy :D

0

Coś czuję że szybko uciszy Peruwiańską publiczność :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?