Użytkownik zbanowany
17 marca 2013, 14:52
0
Piotr,1985 we koszalinie tez nie ma takiego moze
17 marca 2013, 14:41
9 marca 2013, 15:37
24 lutego 2013, 02:39
Jak tak bedo grali to przegramy ten rewanż z milanem
22 lutego 2013, 23:38
W polsce na orliku niech zagrają a nie u tych bogatych pomazańców.
22 lutego 2013, 15:25
dobry piłkarz z niego bendzie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Piotr,1985 we koszalinie tez nie ma takiego moze
0
0
0
Jak tak bedo grali to przegramy ten rewanż z milanem
0
W polsce na orliku niech zagrają a nie u tych bogatych pomazańców.
0
dobry piłkarz z niego bendzie
0
W polsce na orliku niech zagrają a nie u tych bogatych pomazańców.
0
0
Jak tak bedo grali to przegramy ten rewanż z milanem
0
Piotr,1985 we koszalinie tez nie ma takiego moze