Moim zdaniem, powinni zrobić wszystko by go zatrzymać. Powinien grać więcej minut, i coraz częściej zastępować Xaviego. W sumie to ma prawo być zawiedziony, bo jest młody, zdolny, w innych klubach byłby w pierwszym skałdzie bez żadnego ale ;) może tylko droczy sie z Barçą ;)
nie wiem o co tu chodzi- i czy w ogóle o coś chodzi, ale Mou coś ostatnio zrobił się podejrzanie poprawny... może to moje wymysły ale to dziwne. Mam wrażenie, że szykuje się do odejścia z RM.
podciął włosy i ułożyli mu tak do góry żeby kilka cm dodać ;D Nicole wysoka nie jest, ale wiadomo, że obcasy dodają nawet ok 10 cm. Heheh pewnie nie chcieli żeby wyglądała na wyższą od niego ;)
taak. na końcu tamtego roku była podobna sytuacja... nie strzelał, nie strzelał, ludzie na nim psy wieszali i w kolejnym meczu hattricka strzelił ;] trochę wiary
podciął włosy i ułożyli mu tak do góry żeby kilka cm dodać ;D Nicole wysoka nie jest, ale wiadomo, że obcasy dodają nawet ok 10 cm. Heheh pewnie nie chcieli żeby wyglądała na wyższą od niego ;)
taak. na końcu tamtego roku była podobna sytuacja... nie strzelał, nie strzelał, ludzie na nim psy wieszali i w kolejnym meczu hattricka strzelił ;] trochę wiary
nie wiem.. może nie doczytałam, ale od kiedy będą grali w nowych 'gradientowych'- nie pasiastych koszulkach? skoro w pomarańczowych- zamiast- żółtych dresikach już ćwiaczą ;) ?
Komentarze
0
Moim zdaniem, powinni zrobić wszystko by go zatrzymać. Powinien grać więcej minut, i coraz częściej zastępować Xaviego. W sumie to ma prawo być zawiedziony, bo jest młody, zdolny, w innych klubach byłby w pierwszym skałdzie bez żadnego ale ;) może tylko droczy sie z Barçą ;)
0
nie wiem o co tu chodzi- i czy w ogóle o coś chodzi, ale Mou coś ostatnio zrobił się podejrzanie poprawny... może to moje wymysły ale to dziwne. Mam wrażenie, że szykuje się do odejścia z RM.
0
jak tańczyli w kole i puścili Viva la vida- coldplay ( ok. 3:37), płakałam
0
podciął włosy i ułożyli mu tak do góry żeby kilka cm dodać ;D Nicole wysoka nie jest, ale wiadomo, że obcasy dodają nawet ok 10 cm. Heheh pewnie nie chcieli żeby wyglądała na wyższą od niego ;)
0
taak. na końcu tamtego roku była podobna sytuacja... nie strzelał, nie strzelał, ludzie na nim psy wieszali i w kolejnym meczu hattricka strzelił ;] trochę wiary
0
podciął włosy i ułożyli mu tak do góry żeby kilka cm dodać ;D Nicole wysoka nie jest, ale wiadomo, że obcasy dodają nawet ok 10 cm. Heheh pewnie nie chcieli żeby wyglądała na wyższą od niego ;)
0
taak. na końcu tamtego roku była podobna sytuacja... nie strzelał, nie strzelał, ludzie na nim psy wieszali i w kolejnym meczu hattricka strzelił ;] trochę wiary
0
'a może będą dwie manity xD '
0
jak tańczyli w kole i puścili Viva la vida- coldplay ( ok. 3:37), płakałam
0
nie wiem.. może nie doczytałam, ale od kiedy będą grali w nowych 'gradientowych'- nie pasiastych koszulkach? skoro w pomarańczowych- zamiast- żółtych dresikach już ćwiaczą ;) ?