1

@nokia666 dokładnie !!! Popieram

0

Ja bym go brał…dostanie pół roku i zobaczymy co pan Trener z niego wydusi…może akurat odpali i wróci to swojej poprzedniej formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?