O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 263
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ciekawe co bedzie jak przyjdzie Neymar? czy tez Fabregas bedzie blokowal mu pozycje... Widac teraz jak bardzo byl potrzebny transfer Fabsa, ktory przesunal Inieste na skrzydlo, a dla Thiago z koleji miej minut... Dla mnie miejsce Iniesty jest na srodku pomocy wraz z Xavim, a skrzydla to szybcy napastnicy.

0

gdzie Eto'o? gdzie Eto'o,? gdzie Eto'oooooooooooo?

0

jedyny Polski bramkarz , który u szczytu kariery w ostatnich latach nadawał sie na bramke do Barcy to był Artur Boruc.

0

i znowu Bojan nie powolany, drazni mnie to juz

0

albo byle co np dlugopisem sprawdzcie :D

Zobacz wszystkie

0

Kocham Barcelonke jestem nawalony ale ja kocham teraz juz tylko po3 korona . Kocham Kocham Kocham . Mistrz mistrz Barca M

0

mnie motywuje np. PC Park Klatka :D

0

Etoo9 dokladnie takie same mam zdanie co do wyjsciowej jedenastki, ale zapewne Hleba nie ujrzymy ;/ Marquez raczej na 100 zastapi Pique bo w meczu z Baayernem nie zagra

0

jak go zwolnia to bede mial taki ubaw , ze sie chyba posikam. Barcelona jest o klase lepsza i dlatego wygrala. Kompleks Realu Messi, Xavi, Iniesta :) w sumie nie dziwie sie.

0

sprzedac im Eto'o za 30mln euro i kupic Benzeme za 50. tylko pierw sprzedac Samuela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?