0

hehehehe dobre

0

świetnie zaczął ten rok munir chyba nikt sie nie spodziewał że tak umie nawet dobrze grac.

0

dzięki za info pozdro

0

co sie dzieje z neymarem ?

0

chciałbym kiedys zobaczyc piqe w krótkim rękawku na boisku

1

po prostu śmiejemy się z was ;)

0

dadzą sobie radę nie martwić się ;)

1

lałem jak zidan bił brawo za każdą stratę jamesa i za straconą bramkę

1

kurde..... troche szkoda ze nie padł remis ale brawo dla atletico za walke real juz sie nie liczy w walce o mistrzostwo vamos barca

0

ja na miejscu neymara wybrałbym igrzyska olimpijskie

0

hehe ja tak samo ;)

0

nasz skład prezentuje sie bardzo dobrze bez zaskoczen najbardziej obawiam sie dwoch zawodników arsenalu jest to cech i ozil

0

0

Albo iniesta

0

Ale to jest proste meeeeesi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?