MsNxBarca
Dołączył/a: luty 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hehehehe dobre
0
świetnie zaczął ten rok munir chyba nikt sie nie spodziewał że tak umie nawet dobrze grac.
0
dzięki za info pozdro
0
co sie dzieje z neymarem ?
0
chciałbym kiedys zobaczyc piqe w krótkim rękawku na boisku
1
po prostu śmiejemy się z was ;)
0
dadzą sobie radę nie martwić się ;)
1
lałem jak zidan bił brawo za każdą stratę jamesa i za straconą bramkę
1
kurde..... troche szkoda ze nie padł remis ale brawo dla atletico za walke real juz sie nie liczy w walce o mistrzostwo vamos barca
0
ja na miejscu neymara wybrałbym igrzyska olimpijskie
0
hehe ja tak samo ;)
0
nasz skład prezentuje sie bardzo dobrze bez zaskoczen najbardziej obawiam sie dwoch zawodników arsenalu jest to cech i ozil
0
0
Albo iniesta
0
Ale to jest proste meeeeesi