0

Nie no pinto widać klasa światowa.

2

ALVESH TY KURWO

0

Brawo kur*wo jebana alvesh

1

Niestety w Barcelonie brakuje takiego właśnie zawodnika.

0

Nadzieja jest matką głupich.

0

Kibicuje temu klubowi od 7 lat. Może to co robie jest głupie ale modle się o to by jutro Barca przegrała i żeby ten Martino został wywalony z tego klubu. Nic nie zrobił. Dosłownie nic. Nic się w tym klubie nie zmieni . Sankcje transferowe nadal są więc nawet nie ma szans na zmianę. Zostaniemy z 40 letnim bramkarzem i dwójką obrońców. Ciekawe co wtedy zrobimy. Może się w lidze nie utrzymamy. Czemu by nie przecież to nic strasznego. Za sezon znowu będziemy w Primera Division. Rozumiem przegrać z Bayernem, rozumiem przegrać z Atletico, ale nie rozumiem jak można przegrać mecz z Granadą. Czuje sie teraz bardzo źle że po tylu latach kibicowania jednemu kubowi w sercu pozostaje żal i smutek. Albo zaczną coś robić, albo 3/4 składu wylot. Tak jest i trzeba mówić jak jest. Jeśli komuś nie chce się grać w piłkę to za przeproszeniem wypi******.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?