O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5009
  • Liczba komentarzy 48
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Chcesz chusteczki? :D Bo odnoszę wrażenie, że zaraz się spuścisz :D

0

Ale jakos w dryblingu sie pogubil, czy przestrzelil? :D

0

Co zrobil tello bo przegapilem?

0

Ehh z Pedro zaczyna się jak z Alexisem na początku tamtego sezonu -_- Ale myślę, że wystarczą 3 dobre mecze Pedrito i wszyscy zaczną go wychwalać. Ja uważam, że jest to najsłabszy zawodnik ofensywny jakiego ma Barca, ale to nie powód, żeby tak na niego wjeżdżać.

0

Alexis... Ależ niesamowity walczak "D

Zobacz wszystkie

0

Haha wiedziałem, po prostu wiedziałem, że się przełamie i zamknie usta hejterom :D Ahh Alexis, uwielbiam jego drybling i sposób poruszania się, tą kocią zwinność :D
Co ciekawe tak jak Batys mądrze wspomniał jak był artykuł "dlaczego skreślasz Alexisa" to 90% użytkowników była za sprzedaniem Sancheza a 10% go broniło przez co spadało na nich masę minusów :D Teraz dopiero można poznać mentalność pewnie nie tylko Polaków ale po prostu człowieka :)

0

No i taką Barcę mogę oglądać! Prawdziwy majstersztyk, esencja futbolu!
PS. Zaciekawiła mnie jedna rzecz. Mianowicie 1- Alexis wychodzi 1 na 1 z obrońcą - oddaje piłkę w dodatku niecelnie. 2- Alexis dostaje trudną piłkę za plecy do linii bocznej, kolegów do pomocy brak, 2 obrońców już jest przy nim i go atakuje - a on jak gdyby nigdy nic przechodzi ich sobie na luzie... Wnioski nasuwają się same :)

0

I to Mou ma kompleks Barcy? Pff hipokryci... Czytajcie komentarze, czarno na białe kto ma jakiekolwiek kompleksy...

0

Niestety Mou ma sporo racji w tym co mówi... Skończyła się absolutna dominacja Barcelony. Dalej jesteśmy najlepsi na świecie, niestety przepaść jakie dzieli inne kluby od Barcy jest już mniejsza, niektóre nawet jej zaczynają dorównywać lub dorównują :/
Tito musi posklejać nasz zespół, bo ta piłka, jaką prezentujemy jest zdecydowanie mniej atrakcyjna od piłki prezentowanej za Guardioli :/

0

Teraz jak dla mnie każdy kto wypowiedział się obraźliwie w stosunku do jakiegoś klubu, powinien zostać ukarany natychmiastowym banem np. Avada Kedavra, Legia1916, PSK FANATYK... Ku**a jak można mówić o jakimkolwiek kompleksie Barcelony, skoro wy sami macie kompleksy? Co jakiś sędzia pomoże Realowi, już idą obrazy jaki to Real bleee, jaka to Barca świętojebliwa... To futbol, raz sędzia gwizdnie w jedno, raz w drugie...
Wstyd przed kibicami innych drużyn...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?