O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 5

Komentarze

5

Takiej kapeli jak za Pepa już nie będzie. Wiadomo, że legendy Barcy były wtedy w życiowej formie. Ale to jak ich poukładał to było coś pięknego. Trzeba mieć jaja żeby odstawić takich grajków jak Eto czy Ronaldinho. Graliśmy wtedy czasem mecze 11 wychowankami!! Mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś zobacze coś takiego!

0

BAN!

0

1:0 dla INteru! ale mamy rewanz na cam nou!!

0

Jak dla mnie ten transfer jest idealnym wzmocnieniem! choc nie powiem ze lewe skrzydło tez sie nam przyda!! sporo ludzi mowi ze srodek mamy swietny i ze nie potrzeba, a Xavi nie jest juz piłkarzem pierwszej mlodosci! 30 na karku i nie widomo ile pogra na tym poziomie! Fabregas idealny zastepca Xaviego!

0

Zobaczcie jakie komentarze zostały tu zostawiaone 1. "Ciekawy pomysł, oglądałem kilka jego meczów, bardzo fajnie grał, ale nie wiem, czy sprawdziłby się w Bacie. Ale wypożyczyć by go można było. " hahahaha no padam na pysk;] i drugi "Mysle że za 20 mln i być może sie uda ewentualnie niech Hleb wroci do Arsenalu. " ';]

Zobacz wszystkie

5

Takiej kapeli jak za Pepa już nie będzie. Wiadomo, że legendy Barcy były wtedy w życiowej formie. Ale to jak ich poukładał to było coś pięknego. Trzeba mieć jaja żeby odstawić takich grajków jak Eto czy Ronaldinho. Graliśmy wtedy czasem mecze 11 wychowankami!! Mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś zobacze coś takiego!

0

Ribery!! nastepnie Vidic i mysle za A.Cole i serio Crystyna Ronaldo i Kaka moga sie schowac z rEALEM...;]

0

Zobaczcie jakie komentarze zostały tu zostawiaone 1. "Ciekawy pomysł, oglądałem kilka jego meczów, bardzo fajnie grał, ale nie wiem, czy sprawdziłby się w Bacie. Ale wypożyczyć by go można było. " hahahaha no padam na pysk;] i drugi "Mysle że za 20 mln i być może sie uda ewentualnie niech Hleb wroci do Arsenalu. " ';]

0

Moim zdaniem Leo jest konkretnym trenerem. Drugi trener jakiego miała polska kadra;d oczywiscie po Gorskim! Powiedzcie co ma Leo zrobic jak w Polsce brakuje nawet jedno napastnika ktory by strzelal chociaz 15 bramek w lidze zagranicznej;d a zobaczcie kogo ma Pep do dyspozycji;] A Blanc super stoper supek kapitan i bedzie kiedys tak jak pep kozak trener;d hehe pozd

0

NIe bede mowił ilu kibiców Barcy było przeciwnych transferowi Zlatana;] hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?