0

boże przeżywacie to jak mrówka okres , dajcie trochę na luz .Wasze marudzenie nic tu nie pomoże.. Trzeba myśleć o sobotnim meczu a nie rzucać się do każdego po kolei .

0

hahaha niektóre komentarze mnie rozbrajają :D

0

O nie trzeba teraz sprzedać każdego piłkarza a w pierwszej kolejności Messiego , nie mam formy , traci piłki , nie biega , stoi tylko i patrzy się na żel Cr7 nie nadaje się do barcelony to jest smutna prawda :(

0

reventon

Ja też uważam że Messi zasługuje na bardziej pozytywną oceny niz słabo:)

0

a co się dziwić że Messi nie gra za dobrze on wszedł około 50 minuty i jeszcze się nie rozkręciła a Bojan z Pedro są od początku i graja nawet gorzej niż Messi.. Messi z Villą powinni wyjść w pierwszym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?