0

Panowie powiem wam że jestem super dumny z naszej drużyny bo gra cudownie i dobrze mówicie że tytuły to taka wisieńka na torcie:) ale jestem też mega dumny z kibiców którzy są najwierniejsi na świecie i w każdym momencie wspierają naszą kochaną drużynę:):):) FC BARCELONA!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?