O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 0

Komentarze

0

to że Barca jest w kryzysie widać jak na dłoni,można było sie tego spodziewać bo nikt nie gra równo przez cały sezon,ale...Valdes to bramkarz klasy co najwyżej sredniej dobry na Numancie albo drugą lige hiszpańska,czasami łapie co każdy bramkarz powinien obronić a czasami puszcza nudle jak z Lyonem czy dzis.Czuje sie za pewnie bo wszyscy go kochaja jest wychowankiem jak Casillas tyle ze moze mu co jedynie czyscic buty.Kupno nowego bramkarza jest najbardziej wyczekiwanym transferem dla mnie od lat, bo jak ma obrona ma grac pewnie skoro wie ze ma za plecami tego pajaca.drugi który nie ma konkurencji to Eto gra fatalnie tak strzela bramki tylko ze ile setek zmasci to az plakać sie chce,nie ma konkurencji z prawdziwego zdarzenia to gra,miał wyleciec na poczatku sezonu w jego miejsce może przyszedl mlody talent jak Benzema czy Aguero a tak został,dla mnie Eto to nie ten sam zawodnik co kiedys znamy jego głupie wypowiedzi dla prasy ,ekscesy,nie ta szybkosc ,nie ten start do pilki,tylko czekac jak zacznie plakac i krytykowac.nie jest tajemnica ze szare eminencje jak Deco,Roni czy Eto byli w tamtym sezonie odpowiedni za kiepska atmosfere w szatni.niektorzy krytykuja Henrego co jest kompletnym debilizmem, bo thierry jest jednym z najlepszych zawodników w drużynie.ja wierze że Barca przebudzi sie w nastepnym meczu ,bo kryzys przychodzi zawsze,dobrze ze teraz,a nie pod koniec sezonu i pozostaje mi nadzieja że w okienku letnim dokończymy czystke i sprowadzimy wspanialych zawodników.

0

Dla mnie najważniejsze jest to ze w "serii śmierci" Barca strzela 9 bramek nie traci żadnej z rywalami jak Real,Valencia i Sevilla.dla wszystkich ludzi którzy krytykują poszczególnych zawodników czy ze Barca zagrała słabiej śmieszy mnie to bo po 2 nieudanych sezonach pełnych rozczarowań nasza drużyna gra najwspanialsza piłkę w europie,miażdży rywali nawet z najwyższej polki,wygrywa na wyjazdach,nawet jak coś nie wychodzi wygrywa to świadczy o klasie drużyny jak i naszego mogę to powiedzieć talentu na ławce trenerskiej Guardioli.niektórzy chyba oczekiwali łatwego meczu ale z Realem,ale gdy zespól tej klasy broni się cala drużyną to wiadomo ze będzie ciężko,ile razy obserwowałem mecze gdzie słabiutki zespól bronił się cala drużyna nastawiając się na kontry i wygrywał.po drugie Real grał bardzo agresywnie i faulował gdy tylko miał okazje(aż dziwne ze żaden piłkarz Realu nie wyleciał,wg mnie sędzia w pierwszej połowie pozwalał na brutalna grę,no i brak karnego za reke dla naszych).niektórzy narzekali na Messiego ten chłopak jest faulowany w każdym meczu,kryje go po 2 czy 3 zawodników,a mimo tego strzelił jak dla mnie bajeczna bramkę.Messi nawet jak nie gra fenomenalnie daje nam to ze prawie cały mecz jest podwajany co daje przestrzeń i wolne pole dla całej drużyny.mimo ze czasami jest niewidoczny zawsze zagra cos fenomenalnego czy strzeli bramkę.niektórzy porównują Messiego do Cristiana Zelusia,nie ma porównania etyka piłkarza nastawieniem technika czy sama gra Messi jest o niebo lepszy,jak dla mnie najlepszy piłkarz w europie.Ronaldo jak dla mnie jest piłkarzem który radzi sobie świetnie przeciwko drużyna typu Wigan czy WBA natomiast przeciw klasowym drużyna jest niewidoczny.MESSI,BARCA,PEPE THE BEST

0

wielkie zwycięstwo Barcy,fantastyczna bramka Messiego.Real bronił się dobrze cały mecz,Casillas najlepszy zawodnik Realu czyli to świadczy z jakim nastawieniem grali,obrona i ewentualnie jakaś kontra.Barca grała swoje,ale w pierwszej połowie nie mogliśmy sobie z dobrze zorganizowanym Realem,druga polowa atak Barcy i 2 gole w końcówce.to jest nasz dzień i myślę cala liga.brawa dla drużyny i dla Guardioli jesteś wielki.o błędach czy słabszej grze zawodników nie ma sensu pisać bo odnieslismy sukces w El Clasico najwazniejszym meczu sezonu i to dziś dla mnie jest bezcenne(i oczywiście 12 pkt przewagi nad Realem).VISCA EL BARCA

0

awans do kolejnej fazy LM-to jest dla mnie ważne.czy powinniśmy wygrać to spotkane:tak-w podstawowym skladzie ,w rezerwowym niekoniecznie.mecz pokazał ze młodzi jak Bojan,Busquets i Sanchez muszą sie ciągle uczyć od najlepszych w drużynie,Henry-gdy schodzi na lewe skrzydło jest bezużyteczny,brakuje mi tez u henryka determinacji i radości z gry(patrząc na życie osobiste nie ma sie co dziwić),czasami ma przebłyski dawnej formy-chyba to jego ostatni sezon w Barcie.rezerwowy skład w meczu z Basel jak najbardziej-kolejny dobry ruch guardioli-nie ma sensu obciążać piłkarzy gdy przed nami cały sezon i za niedługo bardzo ważne mecze w lidze.co do rekordu nie jest on taki ważny,a nawet dobrze ze został przerwany zejdzie presja z piłkarzy.śmieszą mnie komentarze krytyków jak można wymagać od drużyny pięknej i skutecznej gry w kazdym meczu-pokażcie mi jedna drużynę w europie która gra pięknie i wygrywa każdy mecz,to jest futbol,możesz atakować cały mecz i przegrać w ostatniej minucie,czasami gra sie po prostu nie klei przecież to chyba logiczne.awansowaliśmy,jesteśmy pierwsi w lidze(oby tak dalej)a niektórzy płaczą i lamentują-śmiech na sali.teraz nie ma słabych drużyn,nawet drużyny bez gwiazd i skazane na pożarcie dzięki determinacji i woli walki mogą zrobić niejedna niespodziankę(np.Hull czy Stoke z Premier League czy Hoffenheim z Bundesligi).ja jestem jak najbardziej zadowolony z owoców pracy Guardioli i gry naszego zespołu.

0

Barca wygrała 9 mecz z rzędu i zrobiła to poraz kolejny w wielkim stylu.czym rożni się BARCA od tej z 2 poprzednich sezonów:pressing który zaczyna się już przy bramce rywala,szybkie tempo rozgrywania akcji i długie utrzymywanie sie przy piłce,w tym sezonie widać drużynę a nie jak w 2 poprzednich zbiór indywidualności,ogromna determinacja piłkarzy,atmosfera w zespole,skuteczność wykończenia akcji,rotacja w składzie,która w jakis sposób wyeliminuje kontuzje ale tez zwiększa determinacje i chęć pokazania sie piłkarzy.myślę ze Guardiola ma papiery na jednego z lepszych trenerów,bo piłkarzem był dla mnie wspaniałym.odnośnie meczu-I polowa rewelacja,skuteczność,pressing i kombinacyjne,szybkie rozgrywanie pilki,mnie cieszy ze z meczu na mecz widać progres u abidala i alvesa(wspaniała bramka),II polowa siadło trochę tempo,ale nie było sensu dobijać rywala,a co ważniejsze złapać niepotrzebne kontuzje.co wazne nie straciliśmy bramki w kolejnym meczu.bravo BARCA

Zobacz wszystkie

0

wspanialy mecz,6 bramek it o na wyjezdzie naprawde cieszy.mecz ze Spotingiem lizbona i z Gijon pokazal ze druzyna ma slaby poczatek za soba.na plus nalezy wymienic:szybkie rozgrywanie akcji,ciagly pressing,widac motywacje i wole walki(przy stanie 1-4 Guardiola pokrzykiwal na zawodnikow mobilizujac ich do strzelenia bramek i lepszej gry),u Eto bylo widac wieksza motywacje niz w poprzednich meczach,para Inesta Xavi wrecz doskonala,bardzo dobrze sie rozumieja na boisku,Basquets walczyl o kazda pilke i pokazal sie z dobrej strony,Messi strzelil 2 bramki co pozwoli mu grac z wieksza swoboda w nastepnych meczach i co o chyba najwazniejsze presja kibicow i prasy bedzie mniejsza po takim meczu,druzyna nabierze pewnosci siebie.

0

to że Barca jest w kryzysie widać jak na dłoni,można było sie tego spodziewać bo nikt nie gra równo przez cały sezon,ale...Valdes to bramkarz klasy co najwyżej sredniej dobry na Numancie albo drugą lige hiszpańska,czasami łapie co każdy bramkarz powinien obronić a czasami puszcza nudle jak z Lyonem czy dzis.Czuje sie za pewnie bo wszyscy go kochaja jest wychowankiem jak Casillas tyle ze moze mu co jedynie czyscic buty.Kupno nowego bramkarza jest najbardziej wyczekiwanym transferem dla mnie od lat, bo jak ma obrona ma grac pewnie skoro wie ze ma za plecami tego pajaca.drugi który nie ma konkurencji to Eto gra fatalnie tak strzela bramki tylko ze ile setek zmasci to az plakać sie chce,nie ma konkurencji z prawdziwego zdarzenia to gra,miał wyleciec na poczatku sezonu w jego miejsce może przyszedl mlody talent jak Benzema czy Aguero a tak został,dla mnie Eto to nie ten sam zawodnik co kiedys znamy jego głupie wypowiedzi dla prasy ,ekscesy,nie ta szybkosc ,nie ten start do pilki,tylko czekac jak zacznie plakac i krytykowac.nie jest tajemnica ze szare eminencje jak Deco,Roni czy Eto byli w tamtym sezonie odpowiedni za kiepska atmosfere w szatni.niektorzy krytykuja Henrego co jest kompletnym debilizmem, bo thierry jest jednym z najlepszych zawodników w drużynie.ja wierze że Barca przebudzi sie w nastepnym meczu ,bo kryzys przychodzi zawsze,dobrze ze teraz,a nie pod koniec sezonu i pozostaje mi nadzieja że w okienku letnim dokończymy czystke i sprowadzimy wspanialych zawodników.

0

Txiki powinien zostac zmieniony-bezmyslnie przeprowadzona polityka transferowa,chcieli przeprowadzic rewolucje jak najbardziej sie zgadzam-druzyna byla wypalona Deco,Ronaldinho nie mieli motywacji-zostali sprzredani wg psuli atmosfere w druzynie,Eto tez byl na liscie bo nalezal do rozkapryszonych gwiazdeczek,ale mozliwe ze odzyska motywacje i zacznie grac dla druzyny(mam taka nadzieje).rewolucje w skladzie przeprowadza sie wtedy gdy druzyna nie ma sukcesow i sprowadza graczy glodnych sukcesow,zdeterminowanych do wygrania meczy dla dobra druzyny,tez sie zgadzam.ale to w jaki sposob to zostalo to wykonane jestem na NIE.najpierw zostali sprzedani gracze jak Ronaldinho,Deco,Zambrotta,Giovanni za drobne-wystarczy spojrzec na polityke transferowa Lyonu-sprzedaja za grube pieniadze,kupuja za niewielka kaske a druzyna wciaz zdobywa tytuly i nalezy sie z nia liczyc w lidze mistrzow.Deco,Roni odeszli a gdzie ich zmiennicy-wg mnie oslabilismy sile ataku a wzmocnilismy nieco obrone.gdzie sa przedewszystkim napastnik i skrzydlowy obiecani,czytalem o nich tygodniami az do znudzenia i co Laporta zostal,osiagnal to co chcial i sprawa przrycichla.transfery:Alves jestem za,wspanialy obronca,ktory moze stworzyc z Messim najsilniejsza prawa strone w Europie,Caseres,Pique ok mlodzi,utalentowani w razie kontuzji nie ma problemu,ale po co Keita(dla mnie kosztowny zmiennik dla Toure),po co Chleb(mial byc zamiast jego skrzydlowy),chyba ze go kupiono w miejsce Deco,ale do wziecia byl VDV za drobne.przydalby sie tez napastnik o odmiennej charakterystyce do Eto,Henryka,bojana ktos typu Larsson,Adebayor,Berbatov z dobra gra glowa.to co mnie boli to zaczeli rewolucje a jej niestety nie skonczono

0

rozsmieszaja mnie wszyscy optymisci nadajacy na tych co krytykuja i trzezwo patrza co dzieje sie w Barcie.ludzie 2 sezony bez sukcesow,gra bez wyrazu i ten sezon zaczyna sie rownie slabo.zarzad zwalnia ryjka a bierze niedoswiadczonego Guardiole,przeprowadza rewolucje(potrzebna) i jej nie konczy,wydaje kupe kasy min na keite(moze byc co najwyzej kosztownym zmiennikiem dla Toure),Chleba(a potrzeba skrzydlowego),jak dla mnie Alves,Pique,Caseres to dobre posuniecia,sprzedajemy zawodnikow jak Deco,Ronaldinho,Zambrotta za grosze.

i tak sprzedajemy Ronaldinho gdzie jest ktos na skrzydlo w zamian,odchodzi Deco gdzie jest rozgrywajacy(VDV byl do wziecia za 10 mln),gdzie jest zmiennik dla Eto,Henrego i Bojana bo dzis to co pokazali to byla statyczna gra,gdzie jest ten obiecywany napadzior typu Adebayor,Berbatov(ktos typu Larsson kto walczy o pilke,wygrywa gorne pilki,zdobywa bramki z roznych),gdzie jest ten skrzydlowy.laporta obiecywal zostal na stanowisku i spoko sprawa ucichla.wielki szacunek za to co Barca osiagnela za jego rzadow ale co dzieje sie w klubie juz od ostanich 2 sezonow wola o pomste do nieba.

Guardiola-moze facet okarze sie wielkim trenerskim talentem,ale klub jak Barca nie moze sobie pozwolic na kogos kto ma doswiadczenie z rezerw,tylko na trenera z wybitna mysla szkoleniowa,z zelazna dysyplina.i tak klub nie gra nic 2 sezony i zarzad angazuje zoltodzioba ktory to ma poukladac,badz tez angazowali go tylko po to by zrobic z niego kozla ofiarnego.

to co dzis widzialem to wlasnie zero taktyki:Numancia bronila sie 9 graczami,a Barca 3/4 meczu atakowala srodkiem,(nie skrzydlami zeby rozciagnac obrone przeciwnika),Henry gra na skrzydle na ktorym sie zle czuje,Messi biega z lewej,prawej ,srodkiem tak jakby nie mogl zostac na prawej z Alvesem(mamy prawdopodobnie najlepsza prawa strone w europie),taktyka 4-3-3 a czemu nie do cholery 4-4-2(skrzydla Messi,Iniesta,atak Eto,Henry lub Bojan;Xavi,Toure srodek).Pora na wnioski juz teraz bo sezon sie dopiero zaczal i nie mam zamiaru ogladac trzeci rok tego samego,a ogladam kazdy mecz Barcy,bo uwielbiam ten klub i kibicuje Barcie juz 16 lat.

0

Pep chcial rewolucje w skladzie bylem jak najbardziej na tak bo druzyna potrzebowala odswiezenia i kupna zawodnikow z determinacja i motywacja by grac dla Barcy,ale na nieszczescie zajal sie tym ten nieudacznik Begiristain.na lewe skrzydlo probowal zakontraktowac 5 zawodnikow(Robinho,Ribery,Silva,Capel i Arszawin) i nie zalatwil zadnego.Przeciez ten facet to porazka,czy Laporta jest slepy.Jak mozna taka ofiare trzymac w klubie?Najlepsza druzyna na swiecie bez lewego skrzydlowego,toz to parodia,jakos niektore kluby umialy w ostatnich minutach okna tranferowego kupic gwiazdy(Berbatov,Robinho)ale nie Begiristain chlopie ty to w Barcelonie buty mozesz czyscic po treningu chociaz nie wiem czy do tego sie nawet nadajesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?