Mirage
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bielsko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie sądzicie, ze zaczyna się to wszystko ładnie spinać?
1. Kilka dni temu było info, że Barca wysłała wszystkie dokumenty do LaLiga, by sprawdzić czy mogą bez przeszkód zarejestrować nowych piłkarzy.
2. Wczoraj i dziś pojawiają się informacje, że Depay ma rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron i zejść z listy płac i jako wolny piłkarz podpisać z kimś innym. Jednocześnie wypychamy FDJ do Chelsea. Londyn i LM brzmi ciekawiej, niż ManU i LE.
3. Dziś wieczorem Pique i Busquets są proszeni o obniżenie pensji, bo inaczej „Houston, mamy problem”.
10 dni do meczu z Rayo. Odliczanie czas zacząć.
0
Dobrej nocy wszystkim!
4
Kogo na trybunach chciał trafić Pique tym przerzutem? Panią, która hymn śpiewała?
0
A tutaj na YT:
0
https://x.com/Kowal__30/status/856259847301591041
Bramka na 3-2 ;)
0
No to wiadomo. Sezon bez trofeów. Nie da się skutecznie grać na trzech frontach, mając jednego klasowego środkowego obrońcę. Wysokiego i silnego. Żenada i wielkie rozczarowanie.
0
Szpakowski i jaka "radość" w głosie po bramce Cesca....
0
Pewnie Laskowski będzie komentował rewanż z Camp Nou.
0
Cóż, są dwa dni, by zakontraktować jakiegoś środkowego obrońcę... Bo Pique zdecydowanie za często ostatnio baluje z Shakirą, a Mashe to niestety nie ten sam poziom :(
0
W końcu mocna ławka, brakuje tylko Puyola, a tak myśle, że jest optimum. Liczę na Cesca od 65 min.
0
Dramat jakiś... Ale cisną :(
0
Dramat jakiś. Początek 2 połowy dla Barcy, a oni bramke strzelają... :(
0
Niesamowite...
0
GGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jak bym nie znał składu, to bym myślał, że Messiego i Villi nie ma na boisku...
0
No niestety... Kobinowany środek obrony i są efekty. Z Pique i Puyolem przy pierwszej sytuacji Benzema by nie doszedł do główki, a przy drugiej Ozil byłby kryty.
0
Końcowka niezła. Dobrze, że sie do szatni schował...
0
Mówią, że za 10 min. wyjdzie.
0
Ano, na murawe to on wyjdzie gdzies za godzine.
0
For me special club is Barcelona :)
0
Już działa.
0
Działa :) jakość dobra, nie przerywa! DZIĘKI!
0
Nowe linki:
http://www.justin.tv/ted3/old
http://www.justin.tv/zk_hd
Na obu leci Barca TV
0
No tu macie: http://www.justin.tv/barcelonadeecuador1/old na żywo ;)
0
To jest wlasnie Barca TV. Dzięki, tam na pewno od 18:30 będzie na żywo relacja.
0
Oczywiście, że jest nas stać to przyznać, ale z całym szacunkiem - w naszej sytuacji, kibiców Barcy my nie mamy się do niczego przyznawać! MY TERAZ MAMY SIĘ CIESZYĆ I TO ROBIMY! ;)
0
Obrona? Zapewne środek ten sam. Puyol na prawej, a Sylvek na lewej. Inaczej tego nie widzę...?