Milo15
Dołączył/a: marzec 2014
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gość ma 33 lata, 20 mln euro (16 mln + bonusy) to naprawdę porządna suma, jak na zawodnika w tym wieku. Kupowani przez nas w tym okienku piłkarze niemal co do jednego są poniżej 24 roku życia, mają już renomę na międzynarodowych boiskach, a do tego przed nimi długie lata gry na najwyższym poziomie. Bravo natomiast za jakieś 2-3 lata będzie usuwać się w cień, bo choć zdarzają się bramkarze broniący do czterdziestki na poziomie klasy światowej, to jednak są to wyjątki - stąd też dzisiaj nie powinno to już nikogo dziwić, że Chilijczyk nie będzie sprzedany za podobną kwotę, którą trzeba było wyłożyć za Andre Gomesa, Umtiti'ego czy Digne'a.
0
Ja tam się nie czepiam, porównanie przesadzone, acz obrazowe. Orłowski, Laboga, Wolski to rewelacyjni komentatorzy o ogromnej wiedzy na temat ligi hiszpańskiej i szkoda, że już nie będą komentować La Ligi, bo byli w tym najlepsi.
7
Za 45 mln to można ściągnąć do Barcy babcię Kevina de Bruyne. Minimum 65 mln.
0
Bez przesady z tymi 12, ma nie po kolei w głowie, ale aż boję się pomyśleć jak będzie wyglądać bez niego linia obrony przez najbliższe 4 mecze... zawieszenie na 12 meczów to za gryzienie :D
0
Jeśli już kupować jakiegoś napastnika (co według mnie nie jest konieczne), to wolałbym, żeby był to ktoś posiadający umiejętności godne Barcelony. Człowiek za słaby na Serie A miałby być koksem w najlepszym klubie świata, mającym być może najmocniejszą obsadę ataku w historii futbolu?
0
On został nawet, gdy zrezygnował Guardiola i kontynuował jego misję. Wszystko szło idealnie, dopóki nie dopadła go ta straszna choroba. Kochał Barcę ponad wszystko. Ceniłem go także bardzo wysoko, był bardzo ważną osobą dla Klubu. Mógł zostać trenerem na dziesiątki lat, dysponował talentem zbliżonym do Guardioli. To przerażające, że odszedł w tak młodym wieku...
0
To dobry pomysł, skoro Everton chce przedłużyć wypożyczenie, to świadczy to o tym, że będzie tam dostawać coraz więcej minut. Jeśli rzeczywiście miałby być ważnym graczem ofensywy drużyny z Liverpoolu, to wróciłby praktycznie gotowy być może nawet do pierwszej "11" Dumy Katalonii. Chyba że Barca już teraz ma pomysł na produktywne wykorzystanie Gerarda, zwłaszcza, że przez dwa okienka nie będzie transferów... Ciekawe jak to się skończy :)
0
Dokładnie, zresztą on sam też wyszedł z La Masii.
0
Gdyby poszukali jakichś przekrętów we Włoszech to całe Serie A miałoby zablokowane transfery :D
0
Tak, mają 90 dni.