może dlatego że Pep nie wybierze Henry'ego na mecz z Wisłą i chce żeby tutaj sobie pograł, a Pedro i Jeffren zostaną właśnie wybrani na mecz w Krakowie :)
może dlatego że Pep nie wybierze Henry'ego na mecz z Wisłą i chce żeby tutaj sobie pograł, a Pedro i Jeffren zostaną właśnie wybrani na mecz w Krakowie :)
Komentarze
0
wujo444 :
może dlatego że Pep nie wybierze Henry'ego na mecz z Wisłą i chce żeby tutaj sobie pograł, a Pedro i Jeffren zostaną właśnie wybrani na mecz w Krakowie :)
0
wujo444 :
może dlatego że Pep nie wybierze Henry'ego na mecz z Wisłą i chce żeby tutaj sobie pograł, a Pedro i Jeffren zostaną właśnie wybrani na mecz w Krakowie :)