Mila Fabregas
Dołączył/a: maj 2013
Barcelona :D
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Pociąć to sie może tylko taki bachor jak ty,ja nic nie pisałam o Messim,tylko o Cescu a zresztą to nie twoja sprawa więc sie nie wpier...
0
Boże kochany :( Cesca nie będzie ;( Prawie całego pierwszego składu nie będzie :( Będę płakać ;(
0
Jeśli chodzi o mecz Barcy z Wisłą to jeśli będzie Messi i Fabregas to musze tam być :D