Miki_Messi2001
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
47 obserwujących
26 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie przepraszaj. Znam się na żartach.
1
Raczej Pinto.
1
Ale jest szansa że mnie olśni po 00:00
1
Superpuchar wygrany w bólach. Nic fajnego.
1
Na 100% nie.
1
To najgorsza wiadomość na koniec roku. Jeśli chce odwalać dalej taką fuszerkę to...
1
No name w składzie Barcelony. Zapomniałem że on istnieje.
1
Ooo to Bojan do Barcy!
1
Jeny ludzie o czym wy piszecie? Ibra nigdy złego słowa na Leo nie powiedział. Sami sobie wmawiacie jakieś konflikty między nimi,
1
W Polsce każdy chce grać w Legii. Czy to czyni ich najlepszymi?
1
Po co mu głowa jak może gole strzelić każdą inną częścią ciała ot paznokciem u małego palca lewej stopy.
1
Nawrót choroby. Choć Tito był w moim mniemaniu bardzo średnim trenerem to ten jego drugi sezon miał być przecież o wiele lepszy. Tito wrócił z New York pełen zapału i nowych pomysłów. Chciał naprawić drużynę pod względem taktycznym. Presezon ruszył było spokojnie a tu wiadomość o nawrocie i odejściu Tito. Noo to smutne było. Bayern i inne opcje nie mają znaczenia.
1
Real nie da rady.
1
O 14:00 na Polsat Sport Extra leci powtórka 1/2 Ligi Mistrzów FC Bayern Monachium - FC Barcelona.
Obejrzę ten mecz by w jakimś stopniu porównac tamtą Barce z terazniejszą.
1
No to mówię co z tego? Czy trzeba we wszystkim szukać drugiego dna i drążyć teorie spiskowe?
1
No i co z tego? Chłop normalnie zapytał o wynik ważnego meczu który dzisiaj się odbył. Ludzie nie popadajmy w paranoje.
1
Sorry ale właśnie przez takie myślenie jest się zaślepionym fanboyem. Zero obiektywizmu , trzeźwego oka.
1
To może jeszcze kategoria na najlepszą bramkę w przedziale 50-55 minuta?
1
Ty prowokacje to w lodówce już nawet widzisz. Ktoś coś napiszę , zapyta się a ty skaczesz z prowokacjami. Trzeba się uspokoic.
1
Pan gazet i newsów nie czyta? Przecież na Leo jest w tym roku taka presja i pompa nałożona przez media fanów i kibiców że jak on to wytrzyma to serio szacunek dla niego. A tym bardziej jak Argentyna odpadnie szybko to tyle szamba się na Leo wyleje że się chłopak załamie. Uważany za najlepszego w historii a nie wygrał pucharu świata - tak o nim będą pisać i ogólnie go zjedzą w mediach. Kto to wytrzyma?
1
Chodzi mi o czas po mundialu. Czytanie ze zrozumieniem.
1
Matko! Mam być zaślepionym fanboyem z klapkami na oczach i mówić że coś jest czarne kiedy tak na serio jest białe? I w imię czego?! Bo Barca to mój klub? Jestem realistą i patrzę trzeźwo na sprawy bieżące. Barca nie jest najlepszym klubem na świecie. Na pewno nie w tym sezonie i nie była też w poprzednim. Głupie myślenie i gadanie - kibicujesz Barcie to musisz uważać ją za najlepszą bo jak nie to... spadaj do Realu albo Bayernu.
1
Nic odkrywczego nie powiedział. Najlepszy zespół na świecie zawsze jest faworytem. Ciekawe czy uda im się.
1
Po mundialu będzie tak wypompowany fizycznie (a jeśli polegnie Argentyna) to i psychicznie więc zanim wróci do piłki to pewnie we wrześniu.
1
trener musi być przede wszystkim dobrym psychologiem.
1
Bo mam swoją wizje i punkt myślenia. Oto chodzi w tym zawodzie. A trenerem i tak kiedyś będę.
1
1 dzień za późno. Elche już w treningu.
1
To jest bramka roku a nie akcja roku.
1
Oczywiście że Alexis z Realem. Niesamowita bramka Czileno no i jakże ważna.
1
Mężczyzną*