Miki
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ ulga, udowodnili, że nie można ich skreślać! Ćwierćfinał chyba już mamy:P panowie, w ramach odstresowania weźcie polubcie jak możecie ;) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=253209951423967&set=a.251131148298514.60361.120866701324960&type=1&theater
0
Kuwa mać!!! Co to za kolesie komentują ten mecz na Sportklubie, przecież to jakieś jaja, "gra na ścianę", problemy Barcelony z lewymi obrońcami "powinni oddać któregoś z dwójki Abidal, Maxwell", Pedro spadł a typ "ooo kontuzja jak Clebera, po której skończył kariere" no żałość dupę ściska, człowiek się przyzwyczaił do Laskowskiego, Wolskiego czy Twarowskiego a tu takie pajacyki...
0
Dobry pomysł, ale dajmy za niego 15-20 mln. Minimum.
0
Ja bym Messiego zostawił na ławie, z Bilbao powinni sobie poradzić i bez niego, a po co kusić los...
0
Dzięki za info, co za miła niespodzianka;)
0
A wie ktoś gdzie ten mecz można obejrzeć? W ogóle gdzieś w tv można?
0
Pep ma klasę, ale ze zmianami to się wczoraj nie popisał...Puyol na lewej obronie to nieporozumienie, a przecież był Sylvinho, defensywny Busquets za Henry'ego, to Barcelona 0:0 chciała utrzymać? No i zdjęcie Eto'o, moze grał słabo, ale na niego zawsze można liczyć, że zawalczy czy coś, bo chłopak jest waleczny.
0
Akurat wejście Henry'ego nie przyczyniło się do dogonienia wyniku, Iniesta na lewej stronie grał znacznie lepiej.
0
A niby dlaczego ciężko sobie wyobrazić Toure jako stopera? Moim zdaniem on powinien tam zagrać z Caceresem, a Abidal na swojej lewej stronie.