0

tak tak ..... każdy piłkarz który przybędzie do barcy np. fabregas to będzie "mężczyzną" czyli świetnym piłkarzem. Przykład fabregas nie strzelał po dwie jedną czy trzy bramki w arsenalu strzelał tak w "kratkę" a teraz to ile bramek strzela w jednym meczu ?????? No właśnie a to zasługa tych piłkarzy barcy.Czyli można powiedzieć że barca to klucz do gola czy świetnej gry . Fabregas świetny piłkarz marnowałby się w Arsenalu taki piłkarz. :))))))

Visca El Barca

0

barca barca to klub w którym każdy piłkarz by chciał zagrać......... A ja jestem tylko kibicem barcy a więc życze jej jeszcze większych sukcesów

Barca ;)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?