0

Ludzie jak nie chcecie się denerwować, proszę nie czytajcie tych komentarzy! W większości piszą je dzieci lub "kibice" od czasu gdy Barca zdobyła 6 pucharów. Aż się boje co by było jakby Barca przegrała...

0

Nie rozumiem ludzi którzy uważają, że Barca zagrała wczoraj słabo czy przeciętnie. Moim zdaniem to był jeden z najlepszych meczów w tym sezonie i w 100% zgadzam się z Pepem, Barca grała swoje od początku do końca tak jak robiła to w ubiegłym sezonie, fakt, że jedynie czego brakowało to wykańczania akcji i troszkę szczęścia ale uwierzcie ciężko strzelić cokolwiek jeśli przeciwnik ma na obronie 10 zawodników...

Pozdrawiam

Visca el Barca!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?