O sobie
- Zainteresowania piłka nożna, obrona zwierząt, biologia
- Ulubiony zawodnik Eric Abidal, Andres Iniesta
- Ulubione zespoły FC Barcelona, Legia Warszawa, Juventus Turyn
- Barcelonie kibicuję od 5-6 lat
Statystyki
- Dni w serwisie 4608
- Liczba komentarzy 232
- Polecenia 212
Komentarze
1
I kto na czyi tyłek patrzył.
9
I po co wstawiać komentarze "kibiców" Realu albo drążyć temat rąk w kieszeni? Przypuszczam, że część na to nawet nie zwróciła uwagi. Polska strona madridistów to żenada, każdy prawdziwy kibic tego klubu przyzna, że Leo w tym roku zmiażdżył przeciwników i zrobił to tak, jakby nie kosztowało go to żadnego wysiłku. Wszyscy wiemy, że jest najlepszy na świecie, skoro ktoś nie potrafi się z tym pogodzić, to jego problem. Niektórzy zawsze znajdą powód, żeby go udupić, tak samo jak czepianie się, że nie mówi po angielsku. Mogą próbować ile chcą, ale on wszystkim zamyka usta, kiedy jest na murawie. Tylko hejterzy mówią, bo oni mówią zawsze.
1
Leo, pewnie przez celebrację z drużyną i docenianie bramek.
0
Ja nie mówię o krytyce. Krytyka zwykle do czegoś prowadzi, motywuje. Chodzi mi raczej o zbyt szybkie skreślanie, wyrzucanie z druzyny i obrażanie przede wszystkim.
0
Ja się z tym nie spotkałam, a tutaj nie wchodzę często, ale to głupie, niezależnie u jakich kibiców i na pewno tego nie poprę, bo dotyczyło Barcy.
39
Można mówić, że przez sponsorow, napisy na koszulkach czy pracę sztabu zanika hasło "MES QUE UN CLUB", ale myślę, że ono cały czas tutaj jest. Tworzą je ci fenomenalni, skromni zawodnicy, którzy pokazują, że ten klub to ich drugi dom, a dla kolegów z zespołu zrobią wszystko. Może brzmi to banalnie, ale takie sytuacje jak oddanie karnego mimo walki o Pichini czy fakt, że Alves chciał "podzielić się" swoją wątrobą, kiedy Abidal tego potrzebował, że przejął jego numer, są cenniejsze niż to z której strony koszulki jest "Unicef". Jest mnóstwo zawodników, którzy grają samolubnie, dobrze, że nasi nie tracą poczucia, że bez innych nic nie osiągną.
19
Nawet jeśli Alves pokazuje swoje emocjonalne przywiązanie do tego klubu to wam źle, bo przecież jego dawno nie powinno już w nim być! Szkoda tylko, że gdyby takie coś powiedział Puyol, to nikt nie pisałby o jego formie, tylko o tym jaki cudowny z niego kapitan i zawodnik, że nie traktuje Barcy wyłącznie jako pracy, a głównie jako dom, którego nigdy nie opuści. Tylko, żeby kogoś zgnoić... każdy mądry przed telewizorem!
16
W takim razie piłkarzy Barcy muszą intensywnie uważać na nogi.
9
I po co wstawiać komentarze "kibiców" Realu albo drążyć temat rąk w kieszeni? Przypuszczam, że część na to nawet nie zwróciła uwagi. Polska strona madridistów to żenada, każdy prawdziwy kibic tego klubu przyzna, że Leo w tym roku zmiażdżył przeciwników i zrobił to tak, jakby nie kosztowało go to żadnego wysiłku. Wszyscy wiemy, że jest najlepszy na świecie, skoro ktoś nie potrafi się z tym pogodzić, to jego problem. Niektórzy zawsze znajdą powód, żeby go udupić, tak samo jak czepianie się, że nie mówi po angielsku. Mogą próbować ile chcą, ale on wszystkim zamyka usta, kiedy jest na murawie. Tylko hejterzy mówią, bo oni mówią zawsze.
9
Wasza zgoda ani jemu, ani klubowi nie jest do niczego potrzebna. :)