Michas 21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tym bardziej szkoda tej nieznajomości przepisów. Byłaby LM :) A teraz trzeba walczyć o LE (nie mylić z Luisem Enrique) ;p
0
Nie takie "cuda" działy się w piłce. Gramy do końca! Choć marne szanse :(
0
A Ruch już 1-0 przegrywa i gra w 10 :/
0
taka jest niestety chora sytuacja w dzisiejszych czasach.... Czekamy LATAMI na nasze drużyny w fazie grupowej LE czy LM a ŻADNA polska stacja tego nie pokazuje - WSTYD!!!
0
0:0
0
BRAWO dla niebieskich. Już zasłużyli na szacunek. Mam nadzieję że awansują. Zastrzyk gotówki na i doświadczenie zebrane w grze w pucharach - super sprawa. Trzymam kciuki za polski klub!
0
Może LE chce Alvesa spróbować na prawym skrzydle? :)
0
Pewnie pan Bartłomiej Rabija :)
2
mam nadzieję, że gdy jakimś cudem za rok przypomnę sobie ten artykuł powiem sam do siebie: "cholercia... mieli rację! Enrique to był strzał w 10" i będę cieszył michę oglądając filmiki przedstawiające drogę Barcy do zdobytych pucharów...
0
z tym szacunkiem w oczach piłkarzy to akurat prawda. No i w pierwszym meczu sezonu widziałem pierwszy raz od ponad roku ewidentnie ćwiczony stały fragment gry (Rakitić z wolnego zagrywał do Alvesa). Tego było mało w naszym wykonaniu. Może rzuty rożne to nie będzie w 90% krótkie rozegranie
0
Enrique na zdjęciu mówi do "Taty":
- I HERE YOU HERE
;p
0
oczywiście że TAK :D
0
te ich bluzy z kapturami to masakra jakaś :) niech sobie je na głowy założą... a nie przepraszam - ŻEL
3
dobrze że rok szkolny czas zacząć!
1
Viśniakovs jest wolny :D
3
......do przerwy
0
Dzięki. Vermalena też nie ma na liście kontuzjowanych (na tej stronie) a wiadomo jak jest. Pytam bo czytałem, że dzisiaj miał przejść badania. Pozdrawiam
1
Będzie opiekował się kotem :D
4
a kontuzję też posiada czy nie? ;p
0
Wiecie coś na temat kolana Iniesty?
6
GKS - PIAST - szlagier dzisiejszego dnia
1
Czekam na miny kryśki, jego machanie rękami i płacz z powodu niepodyktowanych wolnych w okolicach 20m. Ale i tak mecz PL górą ;p
2
Messi znowu cieszy się grą i widać że chce prowadzić Barcę do kolejnych wygranych. Zaimponował mi zaangażowaniem i tą szczerą radością po zdobyciu bramek ale po bramce Munira cieszył się chyba jeszcze bardziej ;p No i w końcu nie wymiotował na boisku :D
1
I tak przed każdym meczem Barcy (i tym dzisiejszym) będzie ok. 100 komentarzy z pytaniem "gdzie leci mecz", "na jakim kanale", na jakiej stronie w necie itp... ;P
0
był chory, mało trenował i to akurat było pewne że nie zagra od początku spotkania.
0
pauzuje za kartki za zeszły sezon
0
Ale tutaj dużo "ekspertów" krytykujących fakt, że Mache zagra na ŚO. Ostatnio Xaviemu się obrywało, Pedro no i Alvesowi. Teraz czas na Szefuncia hehe
0
ok. wielkie dzięki
0
wiadomo jaki duet będzie komentował mecz w nc+ ?
0
Coś czuję, że skład prezentowany na grafice jest tym, który desygnuje do gry LE. Kto by pomyślał że (z całym szacunkiem) Munir będzie miał okazję do debiutu już w pierwszym meczu sezonu i to być może od pierwszego gwizdka... Ciekawe czy Xavi będzie siedział na ławce, bo pewnie za czasów Taty grałby od początku meczu ;)