0

Tutaj macie statystyki kartek piłkarzy Barcy:

http://www.fcbarca.com/main.php?goto=poddzial&action=52

Piłkarze pauzują co 5 zółtych kartoników, czyli tylko ta czwórka ma ryzyko absencji po kolejnej żółtej kartce.

0

Moim zdaniem najlepiej będzie jak Xavi i Toure dostaną po żółtej, aby zagrać przeciwko Realowi, ale martwi mnie co zrobi Pep (jakie da polecenie Eto'o) w tej sytuacji... Jeśli zagra dzisiaj i dostanie żółtko to bez tych 3 zawodników bedzie ciężko o zwycięstwo z Valencia, a jeśli zagra z Valencią, to moim zdaniem za duże ryzyko przed meczem z Realem. Zobaczymy jaka będzie taktyka naszego zespołu. Tak, czy inaczej w każdym z tych meczów "na szczycie" jesteśmy faworytami.

0

Bartoszek - napisałem CONAJMNIEJ, czyli ostatecznie może być remis Barcy i porażka Realu z Getafe, co moim zdaniem będzie lepsze niż zwycięstwa i Barcy i Realu, bo to nam dodatkowej przewagi punktowej nad Madrytem nie da :-) Oczywiście najlepiej zyskać kolejne 3 pkt przewagi, bo z 9 pkt to już Real za cholere nie odbierze nam Mistrzostwa.

0

Absencja tych piłkarzy jest dla nas dobrą informacją. Tym bardziej uważam że Guardiola powinien dać odpocząć któremuś z trójki: Messi, Iniesta, Xavi. Najlepiej jakby za Lionela zagrał Hleb przez pełne 90 min. Szkoda że Pep nie daje Mu więcej okazji do zgrania się z kolegami z zespołu. W obronie też powinna być jakaś zmiana... np. Sylvek na lewej stronie a Puyol na swojej pozycji razem z Pique, który jest wysoki i poradzi sobie z Kanoute :-)

Real nie będzie miał na Getafe Snaijdera i Lassa, co też jest osłabieniem (zwłaszcza Lass). Wierze, że po tej kolejce Barca będzie miała conajmniej 7pkt przewagi nad Madrytem...

Pozdrawiam

0

Troszkę niskie te oceny, ale obiektywne i w większości sprawiedliwe. Nikt nie zagrał "wybitnie" lepiej od reszty, ani nie było "najsłabszego ogniwa", aczkolwiek szkoda tej nieskuteczności Titi'ego. Miejmy nadzieję że z Sevillą się odkuje i pocałuje swój tatuaż :-)

Będzie miał nieco łatwiej bo w Sewilli zabraknie Adriano Correiry za dzisiejsze czerwo, ale więcej absencji z powodu kartek nie będzie. Sewilla moim skromnym zdaniem jest teoretycznie łatwiejszym rywalem niż Getafe. Po pierwsze gramy u siebie a nie na trudnym terenie. 2- Sewilla ma o jeden dzień mniej czasu na regenerację sił niż Barca. 3- Są zmęczeni, bo całą drugą połowę z Valencią grali w "10". 4- Palop z pewnością nie będzie miał tak świetnego dnia z Barcą i raczej Jege interwencje nie pomogą zbytnio Jego drużynie.

Myślę ze Pep powinien nieco zmienić skład i dać odpocząć Crack'om. Mój skład na Sevillę: Valdes, Alves, Puyol, Pique, Sylvinho, Xavi, Toure, Sergio B., Hleb, Eto'o i Henry. Pozdrawiam prawdziwych kibiców i liczę na potrójną koronę!!!

0

Dzisiaj Pep z pewnością wystawi najsilniejszy skład, ale chciałbym zobaczyć w pierwszej 11 zmienników... Przynajmniej Hleba, czy choćby Gudjohnsena, którzy mogą odciążyć naszych Cracków a z Almerią w moim przekonaniu większych problemów mieć nie powinniśmy. Gdyby wynik był korzystny a gra wyglądała dobrze to ok 60 min. powinien wejść Bojan bo bardzo bym chciał, żeby wreszcie strzelił jakiegoś gola... Dzisiaj będzie kolejny powód do DUMY!!! VeB :-)

0

Wszyscy krytykują zawodników i grę Barcy ale to przecież było do przewidzenia. Sami pisaliście, że zwycięstwa was już nudzą a teraz każdy płacze że Barcelona przegrała jeden mecz z Espanyolem (po serii nie wiem ilu "bez porażki), oraz "tylko" zremisowała na ciężkim terenie we Francji, co według mnie jest bardzo dobrym wynikiem. Zawodnicy potrzebują odpoczynku i nie mogą w każdym meczu strzelać po 4-5 bramek, nie tracąc przy tym gola. Wam już chyba nie dogodzi. Nawet jak wygrywaliśmy 6-1 to były komentarze typu ("Szkoda straconej bramki"). Wiem że Barca nie straciła formy, lecz po prostu złapała lekką zadyszkę, ale jeszcze będziemy się cieszyć z ładnej i efektywnej gry. Awans z Lyonem oceniam na 95%. POZDRAWIAM

0

Bardzo dobry skład i moim zdaniem będzie dzisiaj pogrom na CN. Będzie bardzo ofensywnie, Xavi, Iniesta, będą "obsługiwać" podaniami Eto'o, Titi'ego a Messi da dzisiaj czadu. Juz za 30min na Canal +Sport HD BARCAAAA

0

Dobrze że Pep będzie mógł skorzystać z Puyola... Nasz kapitan daje dużo spokoju w obronie Barcy, więc z Nim w składzie jestem dużo spokojniejszy o naszą defensywę. Mam nadzieję, że dzisiaj przełamie się Eto'o i strzeli jedną z bramek. O wynik jestem spokojny i zobaczymy jak Barca poradzi sobie ze stosunkowo łatwym przeciwnikiem (liczę na grad goli :-)...)

0

Bardzo dobrze Pep!!! Brawo za ten skład... Pinto na bramce (Guardiola jest konsekwentny - obiecał i stawia w CdR na drugiego bramkarza), Cieszy obecność Sylvka, Bojana (może wreszcie zagra na dobrym poziomie i strzeli jakiegoś gola) i super że od początku Hleb...! Mam nadzieje ze szybko strzelą 2-3 bramki i na drugą połowę wyjdą bez Messiego i Alvesa, którzy też muszą oszczędzać siły na inne mecze. BRAWO PEP i Visca el Barca!!!

0

Dobrze że trenują ale lepiej niech w meczu z Espaniolem jeszcze nie grają. Marquez przyda się na Racing... Nowa fryzura Eto'o :-P Pierwszym składem bez problemu powinien być awans... Ale czy Pep wystawi pirwszy garnitur barcy...? Zobaczymy.. POZDRAWIAM

0

Dzisiaj licze na dobry występ podopiecznych Pepa Guardioli a skład wystawiłbym następujący: Pinto,- Caceres, Marquez, Pique, Sylvinho,- Pedro, Yaya Toure, Gudjohnsen, Iniesta, Henry, Bojan. Myślę ze w takim składzie na pewno poradzą sobie z Atletico, tymbardziej, że nasz rywal też przyjedzie bez kilku podstawowych zawodników. Visca el Barca!!!

0

Skład bardzo dobry!!! Mam nadzieje że usłysze dziś wspaniały i głośny doping dla Barcy, a na Camp Nou nie będzie ani jednego wolnego miejsca. Powinna być wysoka frekwencja na trybunach. Licze na 3-1 i umocnienie pozycji LIDERA. Już odpalam C+2 i jazda....

0

Ludzie nie możemy porównywać stylu i efektywności gry Henry'ego tego z Arsenalu i z Barcy!!! Jak Titi grał w Arsenalu to cała drużyna skupiała sie na Nim i piłki były kierowane do Niego tak jak w Barcy do Eto'o. Henry nie jest teraz typowym napastnikiem na szpicy i zespół nie gra na Niego tylko to Henry gra na zespół, bo ma takie zadania od Guardioli. Jestem pewny, że gdyby trener ustawił Henry'ego na szpicy "z podwieszonym lekko za nim" Eto'o, Henry znowu by strzelał jak dawniej! Na lewej stronie nie może się wykazać swoim kunsztem srzeleckim, aczkolwiek dzisiaj licze na Jego bramke. Visca el Barca!!!

0

Skład ok :-) Mam nadzieje że strzeli Bojan i Hleb a bramke Eto'o obstawiam na 100%. Musimy wygrać bo potem rywale z czołówki. Dobrze że Henry grzeje ławke... szkoda że nie może złapać formy :-(((

0

Dobre wieści że długu już prawie nie ma i myślę że spłacimy go juz niebawem. C. Ronaldo niech lepiej zostanie w MU... Nie potrzebujemy tego "lalusia". Martwi mnie jedynie frekfencja na trybunach Camp Nou. Druzyna gra ładny dla oka football, strzela dużo bramek, więc dlaczego tak mało widzów? Działacze muszą się za to zabrać. Pozdrawiam

0

Liczy sie to że nie odpadliśmy i że gramy dalej w CdR :-) Moi drodzy nie oczekujmy od piłkarzy Barcy "fajerwerków" i pięknej dla oka gry w każdym meczu!!! To nie są maszyny tylko mężczyźni, którzy muszą walczyć przez cały długi sezon. Każdy by chciał kilka bramek (najlepiej nie tracąc żadnej). Ja jestem dumny z Barcy i oczywiste, że inaczej się walczy z "jakimś tam" Benidormem niż z druzynami w lidze czy też w LM. Muszę przyznać, że rywal zasłużył na pochwały, bo grał naprawde dobrze. Licze że Pedro bedzie grał częściej w pierwszej drużynie. BRAWO BARCA!!!

0

0

Alves 10 linki do meczyku pewnie pojawią się za jakąś godzinke, więc głowa do góry a jak coś bedzie ciekawego to podam link i pewnie każdy poda jak bedzie jakaś transmisja w necie. A co do składu to chciałbym dzisiaj zobaczyć Pedro grającego cały mecz. Licze na 3-0 (Gudjohnsen, Henry i Keita:p) MQUC

0

Guardiola ma podstawy by się cieszyć jak i my wszyscy. Szkoda tej serii, ale za kolejne wygrane mecze z rzędu dodatkowych punktów nie ma, a ten remis nam wystarczył więc 100% planu Barca wykonała. Następne mecze w grupie zagramy pewnie rezerwowymi a nasze "asy" będą odpoczywać przed meczami a Lidze. Martwi kontuzja Iniesty, ale jestem przekonany, że Pep znajdzie dobre rozwiązanie aby Go zastąpić. Jestem przekonany że ten remis dodatkowo zmobilizuje piłkarzy do większej pracy i wszczepi w piłkarzy sportową złość, więc w meczu z Valladolid znowu zobaczymy "Kataloński Walec" VeB :-)

0

Dobry, optymistyczny i dobrze się czytający artykuł... :-) Osobiście nie byłem zbytnio przekonany do Guardioli jako trenera pierwszej drużyny. Myślałem że będzie pracował na zasadzie "kolesiostwa", czyli luźna, koleżeńska atmosfera bez jakiejść dyscypliny. Myliłem się i juz po kilku meczach było widać pracę Pepa. Teraz jest tak wspaniale że Pep był chyba najlepszym rozwiązaniem i zyczę Mu pełno sukcesów i wierzę, że w tym sezonie bedziemy się cieszyli z Mistrzostwa w lidze, Pucharze lub LM :-) SZACUN PEP

0

Co do składu to chciałbym aby wyglądał mniej więcej tak: Valdes, Alves, Marquez, Pique, Sylvinho, Hleb, Sergio B, Gudjohnsen, Iniesta, Bojan i Henry. Zobaczymy jak widzi to Pep, ale na pewno Crack' ów oszczędzi (Messi, Xavi, Eto'o). Jutro bez większych problemów powinniśmy zainkasować 3pkt :-) Mes Que un Club

0

U mnie śmiga bez zacięcia całą 1 połowe.... Chciałem dobrze :-) Tak pozatym to Barca gra źle i Bojan bez skuteczności niestety, ale takiej gry się spodziewałem z takim składem. Wygrać wygramy ale pogromu nie będzie :P

0

Widze chłopaki że macie problemy, więc prosze wchodzić tutaj: http://www.ebramki.pl/view,mecz-na-zywo-benidorm-barcelona-,2441.html

0

Nigdy nie byłem za tym aby Gudjohnsen u nas grał. Moje obawy, że to nie jest odpowiedni piłkarz dla Barcelony szybko się potwierdziły i za czasów Ryjka, Guddy albo leczył urazy, albo siedział na ławie. Gdy miał okazje sie pokazać to grał tak słabo, że był raczej ciężarem dla kolegów z druzyny niż jakimkolwiek wsparciem. Teraz jest zupełnie inaczej a to przecież ten sam piłkarz i w dodatku troszke starszy :p Pep ma wspaniałe podejście do swoich piłkarzy i doskonale potrafi przekazać Im swoje wymagania, a Oni (Ice Man też) w 100% wywiązują się z założeń trenera. Dobrze że powraca do zdrowia, ale raczej nie zagra z Malagą. Teraz kolej na Sergio B. Visca el BARCA

0

Dobrze przebiega puki co ta kolejka i Barca może być usatysfakcjonowana tym że odrabia straty i pnie się na fotel lidera. Pomagają nam drużyny słabsze, które urywają punkty teoretycznie lepszym i jeśli Atletiko i Athletic dzisiaj powalczą to będzie super. W następnej kolejce musimy uważać na Malage która będzie grała u siebie tym bardziej że będzie zmotywowana po dzisiejszym zwycięstwie z Sevillą. Pep na ten mecz powinien wystawić skład z wczoraj :p Visca el BARCA!!!

0

SKUTECZNOŚĆ jest nieziemska!!! 6 strzałów w światło i mamy 5 goli. Nie pamiętam takiej skuteczności nawet za Ryjka, Cryfa i innych :p

0

Myśle że Pep wystawił taki skład aby zobaczyć jak gra ta druzyna która (w moim przekonaniu) zagra z Realem, Villarealem, Sevillą i Valencia. Teraz już wiemy na co Ich stać, więc w kolejnych meczach myślę że będzie dalszy ciąg rotacji w składzie, aby nasze Cracki miały odpoczynek, a szansę dostali zmiennicy. GRAJĄ BOSKO

0

grają jak na treningu.

0

nie pomogę Ci bo u mnie jest na pełny ekran... dałem full i jest... 2-0 i Titi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?