Michall99
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Utrzymać taką forme jaka była i mistrza mamy na pewno :) Już teraz jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji :)
0
Fajnie że zaliczył takie wejście smoka ale też za bardzo go nie chwalmy, niech trzyma taką dyspozycję to bede zadowolony. Lubie go bardzo, widać że może być bardzo ważnym zawodnikiem w Barcelonie w przyszłości :)
Gratuluję mu tej bramki ;) Oby takich jak najwięcej :)
0
Super ze wygrali. to dla Tito, meczu nie oglądałem wiec dużo nie powiem ale ciesze się ze wygrali. 16 punktów przewagi nad Realem po rundzie jesiennej, coś wspaniałego! Dziękujemy!
Życzę wszystkim kibicom Barcelony Wesołych Świąt!
0
Lepiej nie ryzykować! Niech sobie odpoczną
0
Wielki człowiek! Oby szybko wrócił :)
0
Nawet się ciesze że Milan bo Włosi w tym sezonie nie mają powalającej formy ale to nie znaczy żeby ich lekceważyć. Hitem bez wątpienia Real - MU , szykują się wspaniałe mecz :) Już nie moge się doczekać!
0
Tito wracaj do zdrowia! Czekamy!
0
Poradzi sobie :)
0
Trzymaj się Tito, jesteśmy z tobą!
0
Niesamowite to jest, musimy wygrać LM dla Erica !
0
Liczymy na potrójną koronę :) Marzy mi się wygranie LM :)
0
Super informacja :D
0
Super wiadomość!
0
Dziękujemy Barcelono! Bałem sie po golu na 1-0 dla Atletico a tu po 90 minutach taki wynik. Wspaniale! Madryt zamarzł :) Leo jak zwykle dublet :) Może sobie ustalił że w tym sezonie strzela same dublety ? Dobrze że odskoczyliśmy też Atletico. Ale mamy wspaniały sezon!
VeB!
0
Uwielbiam cie Leo!
0
Messi Messi Messi wspaniale!!
0
Kocham Barce ole ole ole!!!!
0
Ale gooool, ale to jest piłkarz, niesamowity koles
0
kurde ale bedzie ciężko
0
Bardzo mocny skład, cieszy mnie obecność Adriano, 3 punkty muszą być nasze! :)
0
Corintians grało w niektórych momentach jak my ! :) Duże brawa dla nich bo zasłużyli w 100% na to zwycięstwo. To pokazuje że Chelsea nie zasługiwała na tytuł Mistrza Europy ;) Piękna akcja w której padła bramka dla Corintians, zaczeło się od tego zagrania piętką! Świetna gra ;)
0
Liczę na nasze zwycięstwo. Musi być!! Myślę że Tito przygotował jakąś strategie. Do boju!
VeB!
0
No to jutro Leo zwiększa swój dorobek bramkowy w meczach przeciwko Atletico :)
0
Jaki to jest śmieć, sorry za takie słowo ale nie moge go inaczej ocenić. Nie nawidze gościa...
0
Obyśmy wygrali, świetnie by było. Mamy duże szanse :)
0
Fajne te koszulki tylko nie podoba mi się ten napis sponsora ;/
0
Tyle lat spokoju a jak Leo pobił ten nieprawdopodobny wynik to najwięksi jego wrodzy doszukują się takich rzeczy, jakoś nikt przez te 40 lat nie doszukiwał się rekordu innego niż Mullera. Pele to sobie mógł strzelać tylko w jakiej lidze on grał nie wspominając o tym gościu z Zambii. To jest żałosne że ci ludzie nie mogą pogodzić się z tym jakim Leo Messi jest genialnym piłkarzem...
0
Kurde super by było ale wydaje mi się że jest to mało realny transfer :(
0
Alexis prosze wróć do swojej optymalnej formy :) Dobrze że wygraliśmy.
0
Ładnie to nie wygląda ale nic poważnego mu nie będzie :)