Michall99
Dołączył/a: grudzień 2011
Kraków
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faul chyba na Danim Alvesie
0
Myślę że wygramy ten mecz, ciekawe jaki skład wyjdzie ale to chyba jest dobrze znane, tylko pare pozycji nie można być pewnym. Liczę dzisiaj na dobry występ Neymara, ogólnie całej naszej ofensywy. Oby Cesc grał w środku pola bo innej sytaucji nie widze, on jest genialny :) Fajnie by było na 0 z tyłu dzisiaj, trzeba wysoko wygrać i zgarnąć komplet punktów! Jedziemy z nimi!
Visca El Barca!
0
Ależ on ma ból dupy -.-
0
Ja nadal nie mogę przeboleć tego że on od nas odszedł, świetny napastnik, top 5 na świecie. Nie rozumiem słów że nie sprawdził się w Barcelonie, przecież strzelał dużo bramek, 20 pare jak pamiętam. Tylko ten konflikt z Guardiolą. Bronicie cały czas Guardiole , a nie wiadomo jak było na prawdę i nigdy się nie dowiemy, Guardiola też nie zachował się fair i wszyscy o tym wiemy, nie bądźcie tak ślepo zapatrzeni w jedną osobę bo ona może na prawdę być całkowicie inna niż się wydaje.
0
No to teraz palnął głupotę. Na prawdę zarabia tak mało że nie jest w stanie utrzymać rodziny i ma głodówkę w domu...
Żenujące...
0
Do Leo wraca forma ;) Bardzo mnie to cieszy, brakowało mi tych informacji o tym jaki rekord znowu pobił :) :) Czekamy na dalsze gole i pobite rekordy!
0
Fajny mecz, była nerwówka, dobrze że wywieźliśmy te punkty bo ostatnio wiemy jak nam szło na Mestalla. Co najbardziej martwi i irytuje to gra naszej obrony, nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie akcja w której zawalą i padnie gol dla rywala, szkoda tych 2 straconych bramek w tak krótkim czasie. Cieszą gole Messiego, który powoli dochodzi do siebie, Neymar też się mógł podobać i w końcu była jakaś współpraca między nim a Messim. Cesc - poezja, jak to mówili komentatorzy, na prawdę to jaką ten grajek ma formę jest imponujące, świetne dawał piłki. Teraz przerwa reprezentacyjna, czas dla Martino na odpoczynek od presji i dla części zawodników na złapanie oddechu. Czekam z niecierpliwością na dalsze spotkania, teraz już na Camp Nou.
Visca el Barca!
0
szkoda szkoda no ale kiedys musieliśmy stracić , dobrze ze mamy już 3 bramki
0
NEYMAR MESSI :) :) Messi kocham cie :) To jest więcej niż człowiek :)
0
Ale Cesc daje piły, niesamowite!
0
Tello za Pedro! :)
0
http://www.barca.pl/wiadomosc/david-luiz-od-wczoraj-przebywa-w-barcelonie-6086
Pewnie i tak nie będzie tego transferu ale ciekawe dlaczego przebywa w Barcelonie, a nie poleciał prosto z Pragi do Brazylii :)
0
Może w ostatnim meczu nie pokazał się z dobrej strony ale musimy przyznać że przez resztę spotkań, które się odbyły na prawdę pokazywał że jest w formie :) Oby tak dalej Alexis!
0
Pewnie przyjdzie Torres -.- Mata mógłby być ale chyba za późno na negocjacje a Mourinho powiedział że Mata zostaje ;) Nie będzie już pewnie żadnych transferów, a szkoda ;/
0
Świetny trener, bardzo go lubię, to co robi przy bocznej linii haha :) Fajnie że nas pochwalił, nie szukając przy tym żadnych wymówek że przegrał. Trener z klasą!
0
Super mecz Valdesa, dziękujemy ! :)) Oby taka forma trzymała się go cały sezon :)
0
Wstyd po prostu, słabo to wygląda, oj słabo, jak tak dalej bedziemy grać to się to na nas zemści w którymś meczu. Oczywiście gratulacje dla Atletico bo jest to świetna ekipa i potwierdziła to w tym dwumeczu. Szkoda tylko że puściły im już nerwy pod koniec. Leo bez formy, coś tam pokazał ale karny nie trafiony, powtórka strzału z meczu z Chelsea ;/ . Neymar złe obuwie dobrał bo ślizgał się jak na łyżwach. Pierwsze trofeum Martino ale chyba nie będzie zadowolony ze stylu w jakim go zdobyliśmy. Valdes kapitalna forma w ostatnich meczach, ratuje na dupe brzydko mówiąc. Superpuchar nasz, mieszane nastroje no ale jest trofeum. Czekamy na dalsze mecze!
Visca El Barca!
0
1-0 dla RSSS, SUPER!
0
Wygramy 3:1 :) Liczę na dobrą i rozsądną gre :) Licze że Martino wymyślił coś ciekawego na Atletico!
Po zwycięstwo! Visca el Barca!
0
Szkoda że nie kupimy obrońcy no ale cóż, my nic nie zmienimy ;/ Torres to zły pomysł, stracił już dawno formę i jest to cień tego zawodnika. Mata jak najbardziej tak bo jest fenomenalnym grajkiem, tylko oczywiście za odpowiednią kwotę ;)
0
Super wiadomość!!
0
Hehe cały Valdes, troche go będzie brakować jednak no ale przyjdzie ktoś nowy, oby z taką charyzmą jak Victor :) :)
0
No to nasz atak na Atletico ma wygladać tak Neymar - Messi - Alexis :) :)
0
A dzisiaj jeszcze pisaliście że ucichła sprawa stopera :) Też tak myślałem i mamy jak na zawołanie kolejne plotki :) Tak na poważnie bardzo bym go chciał bo to świetny obrońca, ma wysoką tą klauzulę ale może coś zdziałamy :)
0
Męczarnia ale mamy 3 punkty, 1 połowa znacznie lepsza od drugiej ale udało nam się. Neymar podobał mi się , jakieś rajdy w stylu Messiego fajnie :) Wole Neymara niż Pedro bo jak widze Pedro z dwóch ostatnich meczów to aż sie nie chce. Czekamy na mecz z Atletico, musimy się troche poprawić żeby nie dostać od Atletico.
Visca El Barca!
0
Ehh Adriano człowiek szkło, szkoda
0
Gol wisiał w powietrzu
0
Adriano ale on ma ułożoną stope :_)
0
Znów Pedro boże ...
0
Neymar hat trick z Malagą ! :D :D Fajnie jakby ukąsił Malagę :)