O sobie

  • Zainteresowania futbol, kino, polityka
  • Ulubiony zawodnik Busquets, Messi, Suarez
  • Ulubione zespoły Barca, Celtic, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 2248
  • Liczba komentarzy 1849
  • Polecenia 14273

Komentarze

0

Panowie, jak ktoś ma pewnego linka do meczu to proszę uprzejmie o podesłanie

0

Panowie, proszę o jakiegoś pewnego linka do meczu !

0

@Mario96w no tak, ale nie mam pojęcia co to niby oznacza?

0

Szanowni moze ktos mi pomoze - nie moge sparowac gry RDRII z aplikacja RDRII compaign. Mam czerwone swiatlo i komunikat “invalid language”. Ktos sie orientuje o co chodzi?

0

Szanowni moze ktos mi pomoze - nie moge sparowac gry RDRII z aplikacja RDRII compaign. Mam czerwone swiatlo i komunikat “invalid language”. Ktos sie orientuje o co chodzi?

Zobacz wszystkie

142

Zlatan Ibrahimovic: "Manchester United chciał mnie sprowadzić, ale powiedziałem im, że nie gram w czwartki"

127

Z całego serca życzę mu 2 miejsca w lidze w tym sezonie.

114

Muszę Wam coś powiedzieć. Pewnie tego bym nie napisał, ale skłoniły mnie do tego ostatnie porażki Barcy. Kiedyś miałem dziewczynę, znaliśmy się długo. Wiecie czego nie lubiła? Barcelony. Ileż to razy, gdy byłem w jej towarzystwie spotykałem się ze słowami sprzeciwu kiedy wchodziłem na fcbarca.com sprawdzić co się dzieje w naszym ukochanym klubie! "fcbarca i fcbarca, po co Ty tam ciągle wchodzisz, po co ty ciągle o tym klubie mówisz"? Miesiące mijały, życie pokazało że nie była to znajomość warta czasu i nerwów które jej poświęciłem. Dziś od roku nie mam z nią kontaktu. Na fcbarca wchodzę codziennie po kilkanaście razy. I wiecie co? Nigdy ta dziewczyna nie dała mi takiego szczęścia jakie czułem po listopadowym gwałcie na Realu. Nigdy nie dała mi takiego szczęścia jakie czułem po wygraniu w czerwcu Ligi Mistrzów. Tak - jesteśmy w dołku. Tak, odpadliśmy z LM. Tak, mamy serie kilku porażek pod rząd. Ale nie zapominajmy - ten klub dla wielu jest połową życia. Największą pasją przyprawiającą o gęsią skórkę. To tylko ludzie, jak każdy mają słabsze momenty. Lecz jestem przekonany, że kwestią czasu jest kiedy wrócimy na właściwe tory. Ten klub przyniesie nam w niedalekiej przyszłości wiele radości. Uwierzcie mi. VAMOS !

107

1. Obudź się rano. 2. Przygotuj śniadanie. 3. Rozpocznij przegląd prasy oraz internetu i zacznij upajać się burdelem w obozie Realu. BEZCENNE

104

Byłem wczoraj na Cam Nou. Po bramce na 5-1, cały stadion, 90k ludzi skakało i śpiewało: "kto nie skacze ten z Madrytu". Nie zapomnę tego do końca życia.