0

sciah - dzieckiem to pewne ty jestes! czlowieku lepiej skomentuj newsa a nie mi sie do komentarza przyczepiasz...

0

BAN!

mod

0

za co cieniasy z chelsea dostali nagrody?!?!?!?!?!

0

Titi wreszcie mija obroncow jak w poprzednich latach w Arsenalu... jeszcze tylko skutecznosci troche brakuje bo jak sobie przypomne co przestrzelil w krakowie to az glowa boli. Ale badzmy dobrej mysli! Pep juz sie tym zajmie...

VeB!!!

0

Przeciez zawodnicy grali z mysla ze maja zapas 4 bramek z poprzedniego spotkania... Nie dajmy sie zwariowac! Pep ich juz doprowadzi do porzadku bo dla niego takie odpuszczanie jest niedopuszczalne!!! Caly mecz krecil glowa widzac co pokazuja jego podopieczni. I choc Barca miala kilka szans (najbardziej boli zmarnowana szansa przez Krkicia) to ogolnie grala bez pomyslu... Najwazniejszy jest w tej chwili awans do fazy grupowej LM! A o mecz z Numancia sie nie martwie bo Guardiola wie co ma zrobic by Barca wygrywala nie tylko ten mecz ale i cala PD i LM!

VeB!!!

0

Barca-Bayern-OM-Fiorentina!!! Jakakolwiek by nie byla grupa w ktorej zagramy to i tak wszystkich zgnieciemy!!!

VeB!!!

0

Eto'o jest najlepszym napastnikiem swiata!!! A do tego czuje sie emocjonalnie zwiazany z Barcelona wiec powinno sie go zatrzymac za wszelka cene! Ciesze sie ze E2 zostaje i nadal bedzie cieszyc nas kibicow swoja gra i swoimi golami

VeB!

0

Van der Sar, Ferdinand, Lampard i Ronaldo dostana nagrody... no ewentualnie Scholes... niestety! ale w przyszlym roku to Barca wygra we szystkich kategoriach! VV, Puyol, Xavilub Iniesta no i oczywiscie Messi lub Eto'o( wierze w niego)!!!

VeB!!!

0

Eto'o musi zostac!!! Zaden inny napastnik nie prezentuje tej klasy co Sammu!

VeB!

0

Czyzby nastepny talent odplynal z Barcelony???

http://www.transfery.info/news-full-8165.html

Sorki ze nie na temat ale mysle ze to ciekawa sprawa...

0

Przykro mi to mowic ale znowu nie zobaczymy polskiej druzyny w Lidze Mistrzow... Znowu trzeba te plany odlozyc na przyszly rok!

Vamos el Barca!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?